Депутата-зрадника позбавили мандата: доля обранця Мукачівської міськради Руслана Ткачука вирішена (ФОТО)

15.07.2023 12:58 1554 0
Депутата-зрадника позбавили мандата: доля обранця Мукачівської міськради Руслана Ткачука вирішена (ФОТО)

Сьогодні в малій залі міської Ратуші Мукачева відбулося засідання комісії ТВК. Присутні 15 з 18 членів проголосували за 4 питання порядку денного, серед них – позбавлення мандата депутата Мукачівської міськради від партії «Слуга народу» Руслана Ткачука і депутата міськради Олександра Ланя від партії «Батьківщина», який самовільно вирішив «вийти з депутатства», а також висунення нових кандидатур на їх місце. 

Під час розгляду цих важливих питань, голова комісії озвучив завчасне звернення депутата Руслана Ткачука про те, що він на лікарняному. Обранець написав листа з проханням перенести розгляд його питання, аби він особисто був присутнім на засіданні, адже не згоден з рішенням партії. Комісія прийняла його звернення до уваги, але вирішила продовжити розгляд питань порядку денного. Адже за словами членів ТВК, Руслан Ткачук не виконав вимоги щодо звітування перед виборцями, не підтримував зв'язку з обласним осередком партії «Слуга народу», і не виконував поставлені завдання перед виборцями. 

Його місце, на думку членів комісії повинен зайняти гідний кандидат, який наступний по черговості у виборчому списку - Романюк Крістіан Іванович. Це питання поставили на голосування і члени ТВК затвердили його, проголосувавши: 14 голосів – «за», 1 - «утримався», 0 – «проти». 

На місце депутата Олександра Ланя, який добровільно «вийшов із партії «Батьківщина» члени комісії внесли кандидатуру Павлич Зоряна Павлик, яка стоїть наступною в черзі у виборчих списках. Однак вона відмовилась, хоча її кандидатуру і погодили одноголосно. Тож Зоряну Павлич замінили Ярославом Козиком, якого і обрали на нове місце.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!