Знаєте де наші дороги? Вони розчинилися у віллі Льовочкіна і вишках Бойка!

03.05.2018 12:01 48 0
Знаєте де наші дороги? Вони розчинилися у віллі Льовочкіна і вишках Бойка!
Оголосивши в Україні «рік доріг», уряд дав відмашку на розкрадання бюджетних грошей, призначених на ремонт трас - саме ремонт, оскільки нові дороги у нас взагалі не будуються. Влада просто зариває кошти в асфальт, набиваючи при цьому кишені. При цьому дороги України потім виявляються втіленими в коштах на офшорах чиновників, у віллах Льовочкіна або вишках Бойка Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу «NewsOne». https://www.youtube.com/watch?v=aXV6HC9KRJw
«На початку року прем'єр-міністр оголосив 2018 рік «роком доріг». Розумна людина розуміє, що в цьому році влада буде заробляти на дорогах і розмір відкатів з 20-30% підніметься до рекордних 99%. Доріг просто немає! .. Очевидно, що величезні гроші, які Кабмін виділить на реконструкцію трас, підуть на відкати чиновникам. Я сам, повертаючись з Одеси до Києва, відчув результати роботи Укравтодору. Проїжджаючи по нашим дорогам складається відчуття, що дорога потрапила під обстріл! Їздити неможливо, вся країна це бачить і знає! », - обурився парламентарій.
Лідер партії «За життя» зазначив, що «проблема відкатів з'єднується також з повною відсутністю контролю». «Вражає у нас фінансова інспекція в країні. Сир і миші залишилися один на один, ніхто не стежить і не контролює, як витрачається бюджет, а уряд вже двічі не звітує в Раді! », - підкреслив політик. «Парадоксально ще те, що після мільярдних вливань в минулому році, ремонтники, які не досягли бажаного результату, в цьому році отримали від уряду в рази більше коштів. Виходить, що якість виконаної роботи ніхто не перевіряє, колосальні гроші на ремонт виділяються, а їх просто закопують в асфальт, при цьому велику половину ще й розкрадають! У нас же кожну маленьку дорогу будує офшорна компанія! », - обурився Вадим Рабінович. «В Раду потрібно обирати тих політиків, яким незнайоме слово «красти», але які знають, як будувати і створювати. Треба йти на вибори - і почати разом з «За життя» ремонтувати Україну! », - переконаний народний депутат. «Гучними гаслами благополуччя не добитися! Потрібно відбудовувати свою країну, дороги, підвищувати рівень життя громадян, вибудовувати ефективну економіку. А для цього треба вибрати інших менеджерів, які знають, як це зробити за два роки. І ми підемо на вибори, виберемо життя і побудуємо процвітаючу Україну, «Швейцарію Східної Європи!», - резюмував Вадим Рабінович. Нагадаємо, У Перечині люди вимагають лежачих поліцейських (ВІДЕО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...