Зеленський і його оточення йдуть шляхом, яким йшли тільки нацисти, і хочуть зберегти свою владу за допомогою «концтаборів»

14.11.2020 13:53 315 0
Зеленський і його оточення йдуть шляхом, яким йшли тільки нацисти, і хочуть зберегти свою владу за допомогою «концтаборів»

Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради законопроект № 4327 «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов'язаних з військовополоненими і інтернованими особами в особливий період», який вже викликав глибоке справедливе обурення не тільки в нашій країні, а й за її межами .

Цей законопроект є черговим проявом політики терору і обмеження конституційних і невід'ємних прав людей, які проживають на території України, вина яких нічим не доведена і може існувати тільки в уяві Зеленського і його оточення. Причому затриманням і негайним, без суду і слідства, переселенням в спецтабору (як сказано в законопроекті, примусовим поселенням в певних місцях і тилових таборах для військовополонених) буде займатися Служба безпеки України, на адресу якої, в тому числі з боку Amnesty International і Human Rights Watch, а також інших міжнародних моніторингових організацій, неодноразово звучали звинувачення в створенні «секретних в'язниць». Очевидно, що подібна загроза в перший же день буде використана для здійснення корупційних дій, а ймовірніше - для банального грабежу, рейдерства і відвертого здирництва. Крім того, створення таких «таборів смерті», що не входять в існуючі пенітенціарні або слідчі структури, функціонування яких регулюється чинним законодавством, може розв'язати руки для найжорстокішої злочинної розправи над неугодними. Влада неодноразово обмежувала права громадян України і проживають на території нашої країни підданих інших держав, обмежуючи їх право на вільне використання рідної мови, позбавляючи гарантованих Конституцією України виборчих прав і соціальних гарантій. Увійшовши в раж від вседозволеності, сьогодні влада готується перейти останню межу і вибірково застосовувати насильство по відношенню до неугодних мирних громадян, що живуть на території України. Можливо, українська влада розраховує повторити шлях, яким йшли тільки нацисти і який дуже точно охарактеризував німецький священик Мартін Фрідріх Густав Німеллер:
Коли нацисти хапали комуністів, я мовчав: я не був комуністом. Коли вони садили соціал-демократів, я мовчав: я не був соціал-демократом. Коли вони хапали членів профспілки, я мовчав: я не був членом профспілки. Коли вони прийшли за мною - заступитися за мене було вже нікому.
Запевняю українську владу, яка мріє продовжити штампувати антиконституційні закони в слухняною їй Верховній Раді: стараннями в тому числі і нашої партії Український народ зберігає пам'ять про методи нацистів, і є риса беззаконня, яку він ніколи не дозволить перейти. І відправка мирних громадян в «концтабору» знаходиться далеко за цією межею. Українці добре розуміють, що за цим законопроектом стоїть зовсім не прагнення захистити Україну, а бажання розгорнути терор для того, щоб за всяку ціну зберегти вислизає влада.

Віктор Медведчук,

Голова Політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

Читайте також: Ревнивий чоловік спалив будинок, а потім різав дружині ножем обличчя та руки (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...