Зеленський не досяг мети – Медведчук навіть під пресом режиму і з мінімальним доступом до ЗМІ став сильнішим та впливовішим

14.01.2022 19:50 332 0
Зеленський не досяг мети – Медведчук навіть під пресом режиму і з мінімальним доступом до ЗМІ став сильнішим та впливовішим

Саме таку заяву на свої сторінці у соцмережі Фейсбук оприлюднив Дмитро Джангіров.

«Влада Володимира Зеленського не досягла бажаного – прибрати лідера опозиції Віктора Медведчука з політичної арени не вдалося жодними методами.  Ні закриття опозиційних ЗМІ, здійснене незаконним шляхом через РНБО та санкції, ні сфабриковані кримінальні справи не дали бажаного результату – Медведчук лише посилив свій вплив, наростив рейтинги та привернув увагу міжнародної спільноти до беззаконня, що відбувається у країні.
В Офісі Зеленського розраховували, що закриття трьох телеканалів – «112 Україна», NewsOne та ZIK – на початку 2021 року допоможе зупинити рейтинги ОПЗЖ та Медведчука, які швидко зростають.  Тоді саме опозиційна партія вийшла на перше місце в рейтингах, обігнавши «Слугу народу».  Зеленський пішов через РНБО, наклавши антиконституційні санкції на Медведчука, його родину, телеканали.  У майбутньому також незаконно будуть закриті канали «Перший незалежний», UkrLive.
Проти лідера опозиції було відкрито дві кримінальні справи.  Що щодо санкцій, що у кримінальних справах влада досі не надала жодних доказів проти Медведчука.  Захист політика легко розбив аргументи звинувачення у судах, тому посадити свого опонента Зеленський не зміг – жоден суддя не наважився піти на такий очевидний злочин.  Натомість політика незаконно утримують під домашнім арештом набагато більше допустимих 6 місяців.

Багато іноземних політиків, світових видань називають переслідування Медведчука політичним.  Низка іноземних колег Медведчука приїжджали в Україну підтримати лідера ОПЗЖ, порушували питання у своїх парламентах.  ООН у своєму річному звіті вказує, що в Україні влада незаконно переслідує опозицію, на це вказують інші міжнародні організації.
В Україні Медведчук за минулий рік зміцнився у статусі головного супротивника чинного режиму.  Наприкінці року низку видань опублікували рейтинги найвпливовіших політиків країни.  Медведчук за версією «Телеграф» та «Вісті» посів 5 місце, а за версією «Кореспондент» – 7-ме.  Ніхто з опозиційних політиків і близько не досяг таких результатів.

Учора Український Інститут політики підготував підсумковий рейтинг активності та присутності у ЗМІ провідних українських політиків та громадських діячів у 2021 році.  У ньому Медведчук посів 3 місце.  Українські ЗМІ активно висвітлювали незаконне переслідування політика, а тому навіть після закриття телеканалів персона Медведчука стала ще більш популярною та обговорюваною.

Тобто Медведчук навіть під пресом режиму під домашнім арештом наближає падіння влади Зеленського.  І невмілі спроби президента хоч щось зробити з опонентом не мали успіху.  Швидше навпаки, враховуючи той масштаб і рівень, на який вийшло питання незаконного переслідування опозиції в Україні.  Президент РФ Путін відверто вимагає від Зеленського припинити репресії проти Медведчука.  Європа передала Зеленському аналогічні вимоги.  У президента не залишається іншого виходу, як звільнити Медведчука.  Інакше міжнародна ізоляція не за горами.

Продовження незаконних політичних репресій щодо опозиції та незаконні кримінальні переслідування лише наблизять кінець Зеленського та його оточення», - йдеться у дописі Дмитра.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...