Головна » Політика

Законопроекти, які в майбутньому якісно змінять країну

Вадим Рабинович заявив, що його законопроекти в майбутньому ляжуть в основу програми розвитку країни

Народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович заявив, що його законопроекти, подані до Верховної Ради України, в майбутньому ляжуть в основу програми розвитку країни. Про це парламентарій розповів в прямому ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

Відзначимо, за даними Комітету виборців України, Вадим Рабинович входить в п’ятірку політиків, які зареєстрували найбільшу кількість законопроектів, але їх пропозиції Рада не прийняла.

Політик також поставив ряд питань депутатам «Опозиційного блоку», голосуючим за провладні ініціативи.

«Ми ж разом з вами йшли на вибори, разом йшли від сходу, південного сходу – і нас підтримала величезна кількість людей. Якими очима ви сьогодні дивіться на виборця, коли разом з БПП і «Народним фронтом» голосуєте, передавши судову систему в руки президента? Як ви будете розмовляти з виборцями на сході, якщо голосуєте за те, що миру більше в країні не буде? Якщо після цього вони ефективні, а я ні, то нехай я буду тричі неефективний », – обурився Вадим Рабинович.

За його словами, ефективність депутата полягає в тому, щоб чесно виконувати свою роботу, і не обманювати виборців.

«Я вже сказав, що я «зрадофіл», тому що не вірю в те, що ми процвітаємо, як про це говорить уряд … Я не підтримую закони, які спрямовані на знищення моєї країни. Я не підбудовуюся під чергову «рубльову видачу». Що я говорив раніше, то кажу і зараз. Я називаю все своїми іменами. І подаю законопроекти не аби подати, а ті законопроекти, які стануть основою нашої економічної і політичної програми нашого відродження. Коли ми вас зметемо і прийдемо до влади. Я вірю: ми побудуємо сильну, багату країну, «Швейцарію Східної Європи», – резюмував лідер партії «За життя».