Закарпатці вибороли призові місця на Кубку України з карате 2019 (ФОТО)

14.11.2019 08:50 259 0
Найкращі юні каратисти з всієї України з’їхалися щоб позмагатися за високі нагороди та показати свою майстерність. У цих масштабних змаганнях взяли участь спортсмени з 14 областей віком від 6 до 18 та старше. Організатором змагань виступило Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською національною конфедерацією карате. Закарпатську область на змаганнях представили учні одного з найкращих тренерів Закарпатської області, тренера вищої категорії, майстра спорту з карате — Романа Маслигана. Переможцем Кубку України в особистому куміте у категорії 8-9 років став Юлдашев Жавохир. Хлопець переміг всіх супротивників, перемігши у 5 колах змагань. Проекзаменувала своїх супротивниць чемпіонка Світу 2019 року з Шотокан карате (SKDUN) - Фабрицій Софія. Вона стала переможцем в категорії 14-15 років. Перемогла спортсменка і в командному куміте з Гонак Ольгою та Павлік Аліною. Дівчата зайняли перше місце в куміте 16-17 років. Високий результат показав лідер команди Дзямко Андрій, який в особистому куміте зайняв 2 місце. В командному куміте, категорії «чоловіки 18+»(в команді з тренером-спортсменом Романом Маслиганом і Жук Олексієм) він приніс у скарбничку Закарпаття срібло. Хороший особистий результат показав хлопець з Ракошина Хайнас Олександр. Сашко зумів завоювати срібло в особистому куміте категорії 10-11 років, пройшовши 5 кіл змагань. Тільки брак досвіду завадив спортсмену завоювати перше місце. Юнак поступився спортсмену з Києва в один бал (у додатковий час). Дебютував на цих змаганнях найменший учасник Митуля Олег. В особистих змаганнях Олег виборов бронзу, пройшовши чотири кола поєдинків. Останні нагороди завоювали : Гонак Ольга срібло в командному куміте14-15років та Бровчук Дмитро — бронза в командному куміте 12-13 років.           Нагадуємо, Сльози, паніка, озброєні військові: на КПП “Тиса” закарпатців другу добу не пускають додому (ФОТО, ВІДЕО) Читайте також: Непритомних виносили на руках: у Мукачеві трапилася пожежа у багатоповерхівці Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram