Закарпаття серед лідерів за кількістю смертей від коронавірусу

02.08.2020 19:42 337 0
Закарпаття серед лідерів за кількістю смертей від коронавірусу
В Україні станом на 2 серпня летальність від коронавірусної хвороби COVID-19 складає 2,4%. Найбільше від цієї хвороби помирають у трьох областях. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України на своїй сторінці у Facebook. Так, за даними відомства, найвищий показник летальності зафіксовано в:
  • Кіровоградській - 5,1%;
  • Черкаській - 3,9%;
  • Закарпатській - 3,8% областях.А найбільша кількість активних хворих на 100 тис. населення зареєстрована у:
    • Львівській - 285,1;
    • Закарпатській - 238;
    • Івано-Франківській - 218,5 областях.
Також, з 1 серпня в Україні почали діяти нові правила карантину, згідно з якими регіони країни віднесені до наступних зон: “зелена”, “жовта”, “помаранчева” та “червона”. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу розповів, за якими критеріями в регіонах буде встановлюватись той чи інший рівень небезпеки.
"Розуміючи, що необхідно знайти баланс між роботою економіки, вашою роботою, всіма обмеження – були введені правила адаптивного карантину, у залежності від ситуації в регіоні встановлюється той чи інший рівень небезпеки. У нас є чотири показники, що ми взяли для визначення рівня небезпеки на тій чи іншій території. Вони достатньо зрозумілі та прозорі", - пояснив Степанов.
Так, перший показник – заповненість ліжок в лікарнях, визначених для лікування COVID-19. Він не повинен перевищувати 50%. "Другий показник – кількість тестувань на 100 тисяч населення. Він зараз по всій країні вище 24, тобто показник, що ми закладали як критичний, щоб зрозуміти стан по тій чи іншій території. Ще два показника, які відображують рівень захворюваності: виявлені, тобто який відсоток виявлених цих випадків від тестувань, а другий показник – динаміка поширювання. Якщо вона більше, ніж 10%. Як рахуємо: ми беремо сім днів, до сімох днів попередніх", – розповів Степанов. Він додав, що прийняттю рішення сприяють виключно цифри, а не якісь окремі вподобання. Читайте також: https://pershij.com.ua/na-zakarpatti-vid-covid-19-za-dobu-pomerlo-troie-liudei/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...