Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Без категорії

Закарпатським водіям на озброєння: чого не варто робити, якщо вас зупинила поліція

Перелік головних помилок водіїв, коли зупиняє поліція

Кожного водія, принаймні раз у житті, зупиняла поліція. Правоохоронці можуть зупинити автівку навіть, якщо водій не порушував правил дорожнього руху. Головне у такому випадку – поводитися спокійно, не панікувати та не наробити помилок, які можуть викликати підозри поліції.

Отже, ні в якому разі не пропонуйте хабар.

Українське законодавство передбачає кримінальну відповідальність не лише за одержання хабара, але й за її передачу. Боротьба з хабарництвом в поліції розгорнулася неабияка. Якщо ви вже порушили правила, то краще просто заплатіть штраф.

Виправдовуватися

Не поспішайте виправдовуватися перед поліцейським, який вас зупинив. Це не дуже красиво. До того ж, вас можуть зупинити зовсім не з тієї причини, по якій ви почнете вибачатися і виправдовуватися.

Погоджуватися з порушенням правил, якщо не порушували

Поліцейські теж люди, вони також можуть помилятися. Якщо ви упевнені, що не порушували ПДР, вимагайте занести це в протокол і шукайте докази своєї невинності. Це можуть бути записи камер відеоспостереження, відеореєстратори, свідки події.

Вихвалятися знанням законів

Буває, що водії, відчуваючи свою невинуватість у порушенні ПДР, починають доводити щось поліцейському і поводитися доволі агресивно. При цьому вони посилаються на букви закону і на слова якого-небудь юриста. Якщо ви вважаєте, що не порушували ПДР – напишіть про це в протоколі.

Джерело

Нагадуємо, У КПП на Закарпатті в чергах застрягли понад півсотні авто

Читайте також: На Закарпатті бракує правоохоронців: поліція запрошує на службу в підрозділах

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...