Закарпатські стронгмени зарекомендували себе на чемпіонаті України

10.06.2018 15:49 114 0
Парний чемпіонат, який проходив у Трускавці подарував цікаву стронгменівську боротьбу команд з України. Команди зі Львова, Києва, Закарпаття, Чернівців, Івано-Франківська та Вінниці боролися за титул переможців «Парного чемпіонату України 2018». За словами модератора заходу, володара титулу «Найсильніша людина світу» Василя Вірастюка, суперечка за перше місце тривала до заключної вправи. У підсумку, чемпіонське звання виборола команда із Києва «Київ- Whirl» у складі Олекси Новикова та Павла Гайші. Друге місце вибороли Андрій Бурштин та Олександр Кочергін із Чернівців. Львівська пара Павло Кордіяка та Володимир Климко посіли почесне третє місце. Закарпатці Іван Деркач із Мукачева та Денис Бережник із Хуста не змогли втримати лідерства у боротьбі з більш досвідченими командами, і зайняли 6-ту сходинку. Нагадаємо, що нещодавно в Хусті Чемпіонат світу зі стронгмену у ваговій категорії до 110 кг, де головним рефері виступив найсильніша людина світу Василь Вірастюк. Після кваліфікаційних вправ у десятку найсильніших з 22 атлетів увійшли представники України, Польщі, Білорусі, Ірану та Латвії. Серед учасників були й німці, і молдавани, і ірландці, і угорці. Тож за підсумками змагань «золото» виборов Олександр Кочергін із Чернівців, «срібло» – киянин Павло Гайша, а «бронзу» – спортсмен із Польщі Патрік Пшебила. zakarpatpost.net