Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Спорт

Закарпатські пауерліфтери завоювали 11 нагород на Кубку України (ФОТО)

Протягом тижня в Коломиї відбувалися змагання кубку України з жиму лежачи спортсменів усіх вікових груп

Закарпаття представили 9 атлетів. Найбільшого успіху в нашій команді домоглася майстер спорту міжнародного класу Єлизавета Рижак. За підсумками змагань Ліза здобула право виступити на чемпіонаті світу, що пройде у травні в Токіо.

Серед чоловіків вагової категорії до 83 кг друге місце у «класиці» з результатом 190 кг посів 39-річний ужгородець Олександр Шляхта. Серед найважчих атлетів на четвертому місці Ярослав Ситар з Перечинської ОТГ. У змаганнях юнаків, молодших за 18 років, нашу область представляли виключно спортсмени з Мукачева.

У ваговій категорії до 59 кг переможцем у жимі лежачи став Руслан Меліков, котрий з результатом 105 кг на 7.5 кг випередив найближчого переслідувача. Срібні нагороди здобули Олександр Белко (до 53 кг) і Мілан Бряник (до 66 кг), котрі підняли відповідно 75 і 122,5 кг, а на четвертому місці у категорії до 83 кг фінішував Ілля Ковач. У класичному жимі лежачи срібним призером у ваговій категорії до 105 кг з результатом 132,5 кг став Олександр Штадлер. Залікові очки Закарпаттю принесли О. Белко, Р. Меліков, М.Бряник, котрі посіли 4-ті місця та І.Ковач (5-те місце), а загалом юнацька команда нашої області, набравши 36 очок, посіла третє місце у класичному жимі лежачи. Ветерани пауерліфтингу змагались лише в особистому заліку і тут чемпіоном в обох видах програми став суперважковаговик Ярослав Ситар, а у «класиці» мукачівець Геннадій Чесаков здобув «золото» у вазі до 105 кг і став абсолютним переможцем серед спортсменів усіх вагових категорій.