Закарпатська ОДА і облрада відреагували на звернення депутатів щодо коронавірусу - скликають протиепідемічну комісію (Документ)

24.02.2020 16:32 143 1
Закарпатська ОДА і облрада відреагували на звернення депутатів щодо коронавірусу - скликають протиепідемічну комісію (Документ)
Нагадаємо, як повідомляв "Перший.com.ua" раніше, спалах коронавірусу зафіксували в Італії. У звязку із цим фактом депутати Закарпатської облради Іван Чубирко та Віктор Русин висловили занепокоєння ситуацією, а, зокрема, відсутністю заходів безпеки в пунктах пропуску на держрубежах. Адже чимало краян регулярно відвідують Італію як заробітчани та в якості так званих гастрономічних туристів. Наразі у Закарпатській ОДА вже відреагували на ситуацію та скликають у вівторок, 25 лютого, засідання тимчасової протиепідемічної комісії при облдержадміністрації. Також, за інформацією сайту "ПЕРШИЙ.com.ua" 27 лютого обласних обранців поінформують про вжиті заходи, що здійснюються відповідними службами на території області та закарпатських ділянках дердавного кордону з протидії розповсюдженню небезпечної хвороби. Про це йдеться у зверненні депутатського корпусу облради до керівників Держмитслужби, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, а також Держпродспоживслужби. Нагадуємо, Закарпатські депутати занепокоєні ситуацією з поширенням коронавіруса Читайте також: Стурбовані медреформою: закарпатські депутати звернулися до Кабміну
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Ужгородець

24 лют. 2020 р., 17:45
І вм в то вірите,що депутати щось зроблять ???
Loading...