Закарпатець потрапив до складу збірної України

28.04.2017 14:38 59 0
Чудовий подарунок собі у день народження зробив вихованець мукачівської ЗОШ № 10 та клубу спортивного орієнтування “Товариш» Сергій Бабич. На чемпіонаті України, що проходив на Черкащині, 34-річний вихованець Олександра Цепурдея виборов найвищі нагороди у майстерській категорії та виборов право представляти Україну у складі національної збірної на Кубку світу у Фінляндії. Першого дня Сергій за 35 хвилин і 36 секунд подолав дев’ятикілометрову «коротку» дистанцію, що проходила через 26 контрольних пунктів. Срібний та бронзовий призери – Владислав Ласкаржевський з Дніпра та харків’янин Вадим Дяченко – відстали від закарпатця відповідно на 55 секунд та дві хвилини. І наступного дня на класичній дистанції Сергій Бабич знов фінішував першим, за годину 15 хвилин і 58 хвилин подолавши тринадцятикілометрову трасу з майже півкілометровим набором висоти. Та цього разу перемога далася важче: Ласкаржевський фінішував секундою пізніше. Але на досягнутому мукачівець не спинився і третього дня чемпіонату привів збірну Львівської області, де зараз проживає, до срібних нагород у естафеті. Інший вихованець «Товариша», 23-річний майстер спорту з велоорієнтування Олександр Касьянов, що нині навчається у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, фінішував з другим результатом з шестикілометрової дистанції у категорії аматорів. Сповна використали свій шанс і юні представники закарпатської команди: за відсутності найсильніших (цими днями в Італії проходить чемпіонат світу серед школярів та чемпіонат Європи з рогейну) ужгородець Андрій Василина виборов срібну медаль у спринті серед 16-річних спортсменів, а тріо дівчат (Дарина Морозова, Вероніка Гуснай і Христина Бобер) – також «срібло» в естафеті юніорок. Вихованка Сергія Готри Христина Бобер – учениця Кам’яницької ЗОШ Ужгородського району – стала й бронзовою призеркою серед дівчат не старших 18-років на класичній дистанції. Тренер ужгородців Георгій Фечо фінішував першим серед аматорів у спринті,повідомила Ольга Шевченко. За матеріалами: http://goloskarpat.info