Головна » Життя

За сварку на Закарпатті можна відправитись на виправні роботи

Серед викликів патрульних, на жаль, мають місце й повідомлення про насильство в сім’ї. Об’єктами конфліктів є як чоловіки так й жінки, батьки та діти, а заручниками таких обставин – близькі їм люди.
Із серпня місяця Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області виніс декілька постанов, згідно з протоколами патрульних, за насильство в сім’ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру.
Відтак, 50-річна ужгородка за образу свого співмешканця, за рішенням суду, 30 годин виконуватиме громадські роботи та має сплатити судовий збір у розмірі 320 гривень. Таке ж рішення суд постановив для 61-річної ужгородки, яка, у стані алкогольного сп’яніння, нецензурно висловлювалася в бік своєї доньки та погрожувала їй фізичною розправою.
30 годин виправних робіт чекають на двох ужгородців, віком 46 та 28 років, за нецензурну лайку та погрози їх близьким, а 54-річний ужгородець за сварку з матір’ю працюватиме на благо суспільства 40 годин.
Прикро те, що більшість із них навіть не з’явилися на судове засідання й тільки один чоловік розкаявся та попросив вибачення за скоєне.
Шановні громадяни! Поважайте себе та рідних Вам людей, цінуйте кожну проведену з ними хвилину та бережіть їх.

За матеріалами: http://zak-kor.net

Реклама