Головна » Кримінал

Закарпатців судитимуть за незаконну порубку лісу

За незаконну порубку лісу на території природно – заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Притисянський» судитимуть закарпатців

За процесуального керівництва Ужгородської місцевої прокуратури до Ужгородського міськрайонного суду направлено обвинувальний акт за фактом вчинення злочину, передбаченого ст.246 КК України (незаконна порубка лісу).

Зокрема, досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець Ужгородщини на ділянці неподалік с. Тисаагтелек, яка відноситься до території природно – заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Притисянський» Тисаагтелекської сільської ради Ужгородського району, який утворений на підставі рішення Закарпатської обласної ради від 07.08.2009 року, без будь-якого на те дозволу та відповідних документів, всупереч встановленому законом порядку вчинив самовільну порубку дерев.
Крім цього, ще в одному кримінальному провадженні щодо незаконної порубки дерев на території природно – заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Притисянський» особі повідомлено про підозру. Відтак, після проведення необхідних слідчих дій, обвинувальний акт буде скеровано до Ужгородського міськрайонного суду.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Реклама