Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Заява “Опозиційної платформи – За життя” щодо церковного рейдерства

Приймаються антиконституційні закони, чиновники продовжують сипати погрозами від примусового перейменування до нападів на церкви і монастирі.

Як повідомляється на офіційному сайті “Опозиційної платформи – “За життя””, нинішній режим посилює репресії проти канонічного православ’я і використовує проти церкви справжні рейдерські схеми.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає всіх українських громадян підтримати нашу боротьбу за гарантовану Конституцією свободу совісті та віросповідання.

“Вчора ця влада перейменовувала вулиці і міста, сьогодні намагається перейменувати церкви. Завтра – вона буде диктувати свої правила кожній української сім’ї”, – йдеться у повідомленні.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ продовжить боротьбу за конституційні права громадян на всіх рівнях. Всім церковним громадам, які зазнали свавілля, буде надана інформаційна та юридична підтримка. Кожен незаконний крок цієї влади буде оскаржений в судах.

Також зазначається, що цього року на президентських і парламентських виборах ми зупинимо це свавілля. Після нашої перемоги на виборах держава не буде втручатися в справи церкви.

Нагадуємо, На Закарпатті рейдери погрожують священикові УПЦ викраденням сина

Читайте також: Головний опозиціонер Тернопільщини з «Опозиційної платформи – За життя» Олександр Кравчук виступив на захисті віруючих

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...