Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Заява голови політичної партії «За життя» Вадима Рабіновича

Вадим Рабінович звертається до «Опозиційному блоку» з закликом об'єднати свої сили з партією "За життя", та припинити протистояння.

Події останнього часу показали, що влада піде на продовження війни і знищення власного народу – аби залишитися біля годівниці. Сьогодні мова йде вже про виживання України. З кожним днем ​​стає все більш ясним, що тільки консолідація і об’єднання здорових політичних сил може врятувати країну і вивести її з кризи, – зазначає у своєму зверненні Вадим Рабінович.

Я хочу звернутися до політичних сил, які мають мандат довіри південного сходу і центру України, до громадських організацій та об’єднань. Ми з вами не маємо права сьогодні з’ясовувати взаємини між собою, тому що виборці віддавали нам свої голоси, щоб ми боролися з цією владою, а не один з одним. Зараз як ніколи необхідно усунути всі конфлікти і непорозуміння, які стоять на шляху широкої політичної консолідації.

В першу чергу я звертаюся до «Опозиційному блоку»: іноді ми були некоректні в діях по відношенню один до одного, але зараз все протистояння і непорозуміння між нами потрібно припинити, так як відсутність нашої єдності призводить до того, що влада відчуває себе безкарно, розбиваючи нас на різні групи, продовжуючи проводити політику знищення України.

Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об’єднання, яке буде взмозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну. Нам потрібно підпорядкувати свої амбіції та особисті інтереси інтересам наших виборців. Нам не пробачать, якщо ми упустимо сьогодні шанс для консолідації. Принаймні, я зроблю для такої консолідації все від мене залежне, – заявляє голова політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

Нагадуємо: Поліція Закарпаття виявила на Мукачівщині величезну наркоплантацію (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також: До уваги водіів, рух в Ужгороді по декількох вулицях буде тимчасово обмежено (СХЕМА)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...