Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Україна

«ЗА ЖИТТЯ» використовує досвід Медведчука-переговорника для встановлення миру на Донбасі!

Рабінович: «Ні мене, ні Геращенко в Москві і слухати не стануть, а якщо Медведчук може, то нехай вирішує питання на користь України»

Для того, щоб відновити територіальну цілісність в Україні, потрібно домогтися миру на Донбасі шляхом прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту. Віктор Медведчук вже проявив себе як хороший парламентер при звільненні полонених, тому потрібно використовувати його досвід в справі встановлення миру. А мир конче потрібен, щоб врятувати країну від економічної кризи.

Про це заявив зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу «112-Україна».

«Ми не повинні змінювати позицію щодо Криму в залежності від того, що скаже США, ЄС або будь-хто інший. Три дні тому в Україні була паніка, тому що Трамп зробив якусь заяву, сьогодні ми реагуємо на слова Помпео … А якщо вони завтра раптом скажуть, що Крим – це не Україна? Що ми тоді будемо робити? Потрібно розуміти, що Крим – це наша територія, і нам повинні бути байдужі заяви лідерів інших країн з цього приводу. Підтримали американці – спасибі … Інша справа, що сьогодні ми нічого не можемо зробити для повернення Криму. Це просто питання іншого часового відрізку, можливо, десятиліття … Україна повинна «де-факто» закріпити незгоду з існуючим станом справ – і чекати сприятливої ​​ситуації, а це може бути і років десять! », – припустив парламентарій.

Лідер партії «За життя» вважає, що в України є всі шанси вирішити ситуацію на сході України, «але треба проводити розумну політику».

«Ми сьогодні повинні працювати над тим, щоб не втратити Донецьк і Луганськ – і займатися повинні цим вже зараз. Втратити Донбас – це національне безумство! Ключем до світу є прямі переговори і з Росією, і Донбасом, а також виконання Мінських угод, хоча не я їх підписував … Також ми все повинні зробити крок назад, залишити де-факто цю територія української, як на мене, ввести пряме президентське правління – і працювати над примиренням. Зміняться покоління, вляжуться пристрасті, а територія залишиться українською! Потрібно зрозуміти, що якщо ми не зупинимо війну, то ми не піднімемо країну! Ніякі економічні інструментарії та грошові вливання нам не допоможуть! Світ на чолі кута! », – підкреслив народний депутат.
Політик також заявив, що в питанні встановлення миру на Донбасі покладає великі надії на Віктора Медведчука.

«Ми вчора представили програму партії« За життя »та запропонували телеглядачам телеканалу NewsOne вибрати п’ять найкращих менеджерів в п’яти ключових для розвитку країни напрямках. У питанні врегулювання конфлікту на Донбасі і переговорів з Росією люди найбільше довіряють Віктору Медведчуку, у якого, на мою думку, є ключ до вирішення цього питання. Я дуже сподіваюся на його посередництво. Якщо у нього є можливості – нехай домовляється. Ні мене, ні Геращенко в Москві і слухати не стануть, а якщо Медведчук може, то нехай вирішує питання на користь України », – заявив він.

«Для нас важливий світ і тому ми готові працювати разом на це! І якщо мандат на звільнення 481 полоненого, на переговори давав Медведчуку Президент, то тепер такий мандат йому дав народ … Це дуже важливо! », – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Наступна публікація: