Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«За життя» пропонує конкретні кроки, як відродити економіку і повернути заробітчан»

Таку заяву зробив лідер політсили Вадим Рабінович

Вадим Рабінович заявив, що у партії «За життя» є план відродження промислового потенціалу України і повернення в країну мільйонів емігрантів.

«Все в нашій країні залежить від того, яку ми виберемо стратегію розвитку держави. Ви не дивіться на ці «морди обличчя», а слухайте, що вони пропонують. Розмови на кшталт «я зроблю добре» повинні на чомусь ґрунтуватися. Партія «За життя» пропонує економічну програму. Вона спирається на дуже прості речі: ми відродимо промисловий потенціал України і повернемо в країну мільйони емігрантів», – заявив парламентарій.
За його словами, в програму відродження економіки прописаний ряд основних кроків для досягнення економічної стабільності.
«Перший – створення робочих місць. У нас найосвіченіші, найпрацелюбніші, найталановитіші люди в світі. Сьогодні в Європі українські гастарбайтери нарозхват. Чому? Тому що у нас трудовий ресурс колосальний. Ми повинні тут створювати робочі місця. Це одна з основ відродження економіки», – упевнений народний депутат.
Політик вважає, що сильна держава має володіти ресурсами в країні, щоб забезпечувати гідне життя людям.
«Другий крок – повернення ресурсів державі. Наша країна – одна з найбагатших у світі на надра. І з цими ресурсами ми стали найбіднішими в Європі. Держава, а не олігархи, має володіти ресурсами і ефективно ними розпоряджатися. Країна повинна повернути народу надра, які зараз скуплені за копійки олігархами», – вважає Вадим Рабінович.
Ще один важливий, на переконання політика, крок – це створення державного земельного банку.
«Потрібно заробляти на нашому родючому чорноземі. Сьогодні десятки мільйонів гектарів стоять без діла, вони числяться в якихось липових реєстрах. Ми внесемо цей чорнозем в наш державний земельний банк. Це дасть нам можливість мати 5-6 мільярдів доларів на рік, які потрібно спрямувати, поки будемо відновлювати економіку, на індексацію пенсій і зарплат», – заявив парламентарій.
Лідер партії «За життя» також назвав вкрай важливим зайнятися відновленням і розвитком промисловості в країні.
«Четвертий крок – розвиток промисловості. Україна має колосальний промисловий потенціал. При цьому влада добиває його до кінця – коли потужний завод «Південмаш» зараз випускає каструлі. Ніхто навіть не думає про системний підхід, про перспективу. Уряд не говорить, що буде розвивати цю сферу або іншу. Їм аби ще рік протриматися при владі, ще покрасти», – впевнений політик.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...