Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«За життя» поверне надра народу і знизить тарифи в три рази», – пообіціяв В.Рабінович

Газ власного видобутку повинен продаватися людям по собівартості.

За словами Вадима Рабіновича, партія «За життя» доб’ється того, щоб українські надра були повернуті в державну власність, завдяки чому тарифи для населення можна буде знизити в три рази.
«Підвищення урядом тарифів на газ – це злочин високого рівня. У нашій країні видобувається 20,4 млрд кубометрів газу. А споживаємо ми всі, разом з бюджетними організаціями, 15,4 млрд кубометрів. Газ власного видобутку повинен продаватися людям по собівартості, отже, тарифи можуть і повинні бути знижені в три рази. Все інше – це злочинний надприбуток олігархів », – підкреслив політик.
Він нагадав, що всі надра країни, згідно з Конституцією, належать народові, а значить – не можуть бути приватизовані.
«Завдання у нас дуже просте: як всі нормальні країни, як це зробила, наприклад, Норвегія, ми повинні повернути надра в державну власність. Після цього ми зможемо зробити тарифи в три рази меншими. Від цього постраждають з людей 15-20 олігархів – ну і бог з ними. Краще нехай вони зазнають, ніж весь народ буде терпіти», – констатував парламентарій.
Лідер партії «За життя» також анонсував акції проти непідйомних тарифів, які планує проводити його політсила.
«Я вважаю, що коли люди отримують зарплату, що є несумісною з життям, коли тарифи несумісні з зарплатами, то очевидно, що це – геноцид народу. І народ повинен цьому опиратися! Тому партія «За життя» готуватиме акції конституційного опору», – уклав Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...