Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

З початку року на Закапатті продуктові ціни «поповзли» вгору

Не встигли закарпатці оговтатись від підвищення цін перед новорічними святами, а ринок вже диктує нові. Цього разу здорожчав і хліб. У середньому - на гривню. Так, наприклад, житній з кунжутом вже коштує 12.60, житній "Елеватор" - 11 гривень

«Купую хліб житній з кунжутом, але вже цього місяця він подорожчав аж на одну гривню 15 копійок. Звичайно, що я буду купувати хліб, але те, що ціни ростуть безперестанку на все – вже ні в які рамки не лізе”,- розповідає ужгородка Тетяна.

А й справді, цінове підвищення діє не тільки на хліб. Те, що хлібобулочні-вироби зросли в ціні, можна пояснити й зростанням вартості борошна, з 17 гривень до 19 за два кілограми. Проте, не хлібом єдиним. Піднялися ціни й на м’ясо. Якщо місяць тому за кілограм свинної вирізки просили 120 гривень, то сьогодні вже 140. Сало також не пасе задніх, й тепер коштує всі 70 гривень.

Ті, хто хоче куштувати молочні продукти також має «затягнути паски», адже сир (творог) за 30-35 гривень вже не знайдеш. Доведеться викласти з кишені усі 40 гривень за шматок. Молоко ж за літр вартує 20 гривень, а якщо хочете скуштувати домашньої сметани, Вам доведеться віддати 60 гривень за літр. Яйця також зросли на 10-15 копійок, тобто вже коштують 2 гривні 50 копійок і вище.

«Яйця  з магазину вже стільки коштують як і домашні. Тому купую домашні, адже не бачу вже між ними різниці»,– запевняє пані Катерина.

Якщо ж ваші яблуні не вродили, на ринку вам запропонують за кілограм 17 гривень, коли ще восени були по 10. Банани ж коштують усі 38, а ще декілька місяців тому були по 27 гривень за кілограм.

Ціни ростуть, гаманці «стрункішають», і тільки зарплатня у закарпатців стоїть на місці. Тож, якщо ви все ж таки ідете на ринок з метою хоча б трішки заощадити, розраховуйте на те, що ціни ваш гаманець шкодувати не будуть.

Марія Кочмарь

Джерело Перший кабельний

Реклама
Реклама