Головна » Життя

Всього 8 порад для того, щоб легко прокинутись зранку

"Легкі та бадьорі ранки можливі" - стверджують психологи, всього лише потрібно дотримуватись кількох правил, навіть якщо Ви сова!

Існує теорія, яка стверджує, що люди за режимом сну поділяються на сов та жайворонків. Жайворонки зазвичай лягають раніше, але і прокидаються вранці. Сови – навпаки, люблять зранку довше полежати в ліжку. Якщо ви жайворонок, то ця стаття не для вас. Але що робити совам, для яких ранковий підйом це справжня каторга. Після важкого пробудження весь день може піти нанівець, – пише molbuk. Поки налаштуєшся на роботу – вже обід, а після обіду очі закриваються. Так і живеш – вічна боротьба. До обіду – з голодом, а після обіду – зі сном.
Для таких страждальців ламо кілька практичних порад:

1. Лягайте скоріше спати.
Кожен огранізм потребує певного часу для сну, щоб відновити сили та просто відпочити. Забезпечуйте організм цим часом і ранкове пробудження буде не тільки комфортним, але й надзвичайно легким.

2. Заводьте будильник на ту саму годину щодня.
Зробіть це звичкою. Якщо Ви кожного дня будете прокидатися в один і той же час, то з кожним разом вставати буде все легше і легше. Не намагайтеся робити собі поблажки, навіть у вихідні. З часом будильник, заведений завжди на один і той самий час, перестане дратувати. А якщо змінювати мелодію будильника, то пробудження викличе ще й подив.

3. Забудьте про кнопку “Відкласти” у будильнику.
Намагайтеся встати відразу після того, як задзвонить будильник. Ніяких  дві хвилиночки. Після кожного відтермінування дзвінка будильника встати буде все складніше. Але якщо навіть з цим проблема то можна покласти будильник в іншому кутку кімнати.

4. Знайдіть мотивацію.

Щоб навчитися встати зранку потрібно хотіти цього. Якщо ви дійсно маєте мотивацію, аби встати вранці, то ваш мозок не буде вигадувати причини щоб поспати ще 5 хвилин. Подумаєте,які є переваги ранкового підйому та швидко скористайтеся ними.

5. Налаштуйте свій біологічний “будильник”.
Перед тим як заснути повторяйте подумки час коли ви хочете встати. Налаштувавши підсвідомість, ви будете готові до того, щоб прокинутися у потрібний час без проблем.

6. Робіть ранкову зарядку.
Кожного ранку займайтеся гімнастикою. Це не тілько корисно для нашого здоров’я, а й викликатиме веселий настрій. Після зарядки прийміть контрастний душ, який додасть бадьорьості та налаштує на позитивне сприйняття дійсності.

7. Прокидайтеся з музикою.
Зранку бадьора музика допоможе надати новому дню яскравий відтінок. Спробуйте потанцювати або трішки поспівати.

8. Створіть сприятливі умови.
Чистота. Створіть у кімнаті всі умови, щоб вставати зранку було комфортно.

Нагадуємо, Закарпатка продававши мед пограбувала будинок на Львівщині (ФОТО)

Читайте також: Розплата наздогнала вбивцю в Німеччині: в Польщі на робочому місті застрелили українку

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

 

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...