Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Всі політсили повинні об’єднатися проти зграї при владі, яка оббирають країну!

Ті, хто сьогодні знаходиться при владі, чудово розуміють, що їм доведеться за все відповідати

Всі громадяни України, в тому числі і політики, повинні переступити через свої амбіції і консолідуватися, щоб не дати нинішній владі і далі обкрадати країну і народ.

Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Ми оточені зграєю, яка під крики« ура, Україно!» оббирає її до нитки, обдирає народ, забирає землю, позбавляє нас майбутнього. Ті, хто сьогодні знаходиться при владі, чудово розуміють, що їм доведеться за все відповідати. І вони прекрасно розуміють, що країна не вибере тих же людей знову. Тому нам треба бути вкрай обачними. Вони можуть придумати все, що завгодно, щоб протриматися при владі ще – залити країну кров’ю, нещастями … Тому всі ми повинні консолідуватися. Уже зараз можливий такий сценарій, оскільки вони, розуміючи, що влада йде, так просто не захочуть її віддавати. Треба, переступаючи через себе, переступаючи через свої амбіції, об’єднатися, щоб не дати нинішній владі залишитися біля керма. Це просто зобов’язані зробити абсолютно все, кому не байдужа доля держави », – впевнений політик.
Лідер партії «За життя» підкреслив, що для відновлення миру в країні він сам готовий ризикнути політичною кар’єрою.
«Ми створили нову політичну силу, яка, по крайней мере, не була при владі, яка несе нові ідеї … Але якщо мені зараз принесуть соціологію, де наша партія лідирує, і в той же час виникне загроза нових серйозних потрясінь для України або навіть громадянської війни, – я не подивлюся на свої амбіції, а буду закликати всіх абсолютно сідати за стіл – і домовлятися. Тому що сьогодні треба бачити Україну в собі, а не себе в Україні. І я особисто готовий поставити на кін свою політичну кар’єру, щоб прибрати з влади «партію війни» – і наблизити країну до миру », – запевнив парламентарій.
Народний депутат нагадав, що, крім відновлення миру, одним із головних завдань в Україні зараз є відродження її економіки і проведення реальних реформ. Нинішня ж влада, на його думку, своїми псевдореформами лише знищує країну і людей.
«Давайте не застосовувати слово« реформи »до того, що відбувається. Не можуть бути реформами вбивство своїх громадян. Не може бути реформою позбавлення конституційного права на безкоштовне медичне обслуговування. Не можуть бути реформами все те, що вони роблять. Жодного доброго дії ця влада не зробила. В програмі нашої партії після перемоги – скасування всіх псевдореформ. Я 25-го липня збираюся презентувати нашу економічну програму і відповісти на питання: що нам робити замість цих псевдореформ і як менше постраждати від їх наслідків », – підсумував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...