Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Влада знищує нашу промисловість і хай-тек, перетворюючи Україну в аграрний придаток», – зауважив В. Рабінович

Нинішня влада на догоду своїм західним партнерам знищує українську промисловість, перетворюючи країну в аграрний придаток Європи.

Таку заяву зробив народний депутат і глава партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «П’ять питань Вадиму Рабіновичу За життя» на телеканалі NewsOne.

«Що ця влада збирається будувати в Україні? Завод «Південмаш» замість ракет виробляє каструлі. Перлини нашої промисловості або розпродані за безцінь, або розкрадені. Якщо в моїй країні знищуються найбільші промислові підприємства, які можуть дати нам можливість жити без західних кредитів, якщо при найбільших поставках нашого зерна за кордон ми не отримуємо нічого, якщо у нас медицина знищується під корінь, значить з нашої країни хтось хоче зробити сільськогосподарський придаток », – заявив народний депутат.

Він зазначив також, що зараз Європейський союз судиться з Україною за можливість імпортувати український ліс.

«Мені дуже подобається Європа, але мені не подобається, коли дружбу намагаються обміняти на наші ліси. В Європі на вирубку дерев потрібно по чотири роки чекати дозволу, збирати безліч документів. Чому наші діти повинні дихати асфальтом, а європейські – чистим повітрям? Це не Європа, нас обманюють », – додав політик.

Парламентарій також прокоментував тиск на фізичних осіб-підприємців (ФОПів), яке останнім часом посилилося.

«Влада оголосила війну ФОПам. Два мільярди гривень бюджет отримує від них. З цієї суми – 1,2 мільярда гривень – це хай-тек. Це та молодь, що не поїхала з України, і за спрощеною системою оподаткування веде свій бізнес. Влада пропонує їх «вбити». У сусідній Білорусі створили безподаткову зону для хай-тек підприємств. Це зроблено для залучення інвестицій. Ми можемо зробити те ж саме в Україні замість того, щоб масово «видавлювати» талановиту молодь з країни », – уклав Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...