Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Влада ставить народ за межу виживання, підвищуючи ціну на газ», – Вадим Рабінович

Люди не зможуть і не будуть платити за газ за новими тарифами.

Вадим Рабінович також висловився на тему тарифів на комунальні послуги. Так, на думку депутата, чергове підвищення ціни на газ в Україні ставить українців за межу виживання і прирікає країну на катастрофу. Адже люди не зможуть і не будуть платити за газ за новими тарифами. Він пояснив, що за рахунок підвищення ціни на газ влада планує «вичавити» з народу додаткові 9 мільярдів гривень. Цю суму вони порахували і вже внесли до Державного бюджету на 2019 рік.
«Економічні недотепи у владі не розуміють, що насправді люди вже на межі. Своїми «реформами» вони довели нас до такого стану, що ми насилу платили за газ і за старими цінами. А за новими – просто ніхто не зможе і не буде платити! І ці неосвічені нездари замість додаткових 9 мільярдів гривень отримають жирний мінус і величезну дірку в і без того згубному бюджеті », – прокоментував ситуацію політик.
Рабінович додав, що влада продовжує не покладаючи рук грабувати країну, в результаті чого звичайні українці опинилися за межею виживання.
«Але у людей є шанс подолати цю межу і почати нормальне життя. Ми ще можемо, об’єднавши зусилля країни, зробити Україну великою і успішною. «Опозиційна платформа – За життя» має чіткий план виведення України з кризи і підвищення рівня життя людей. Це наша економічна програма, в якій по пунктах прописані наші дії після неминучого приходу до влади. Уже за рік ми з вами зможемо відновити економічний потенціал України – і зробити справжній ривок, ставши потім локомотивом європейської економіки! »- підкреслив народний депутат.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...