Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Влада не соромиться називати знищення народу України реформами», – В.Рабінович

Слово «реформа» не може бути застосовано до нинішньої влади.

Про це в прямому ефірі авторської програми «Хто Кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна» розповів народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Влада пишається проведеними реформами, які спрямовані на вбивство України. Слово «реформа» не може бути застосовано до нинішньої влади. Подумайте, в 21-м столітті освітня реформа заганяє наших студентів в фізкультуру, замість алгебри і фізики. Відсутність «швидких» і щеплень, лікування туберкульозу «на дому» і скасування статті Конституції про безкоштовне медичне обслуговування … Хіба це реформа? .. Жодна реформа у цієї влади не вдалася. Все провалено. Ми вклали мільярди наших спільних грошей в бюджет, а що вони з ними зробили: ні доріг, ні медицини, ні виробництва … Ми найняли цих людей, щоб вони управляли нашим українським багатством, яке вони називають красивим словом – бюджет, роздаючи з нього гроші: мільйони на зарплати «золотим хлопчикам» або варягам … », – підкреслив політик.
На думку Вадима Рабіновича, «кожен крок влади наближає країну до злиднів і кровопролиття».
«Неможливо досягнення миру, якщо ми залишаємо при владі тих, хто наживається на крові і війні. Необхідно прибрати від влади тих, хто за війну. Як змінити економічну ситуацію, якщо Коболєва залишають при владі, якщо в кожному міністерстві сидить подібний Коболєву. Ми колись жили нормально: краще, гірше, зі своїми пройдисвітами, але не до такої ж міри, щоб кожен крок влади вів до казнокрадства і знищення нашої країни », – підкреслює парламентарій.
Глава партії «Опозиційна платформа – За життя» також заявила, що українці гідні кращого, зарплат на рівні 1000 доларів і вище, і це зовсім не популізм.
«Міністр закордонних справ виступає зі словами: «Добре, що українці виїжджають за кордон». Швидше ви їдьте звідси, за кордон, живіть де хочете! .. Пора вже дати людям побудувати сильну країну, державу, в якії приємно, комфортно і заможньо буде жити. Я за Європу, але за Європу, яка у нас в Україні, а не за підготовку рабів для Європи. Ми гідні більшого. Навколо нас Румунія, Польща, Білорусь і Молдова: ці країни живуть набагато краще, ніж ми. І там поліпшення життя людей – не популізм! А у нас будь-яка спроба назвати позитивні і сприятливі умови для України, оцінюється владою як популізм. Польща платить своїм громадянам зарплату в тисячу євро, Білорусь скасувала комунальні виплати для пенсіонерів. Я подав подібний законопроект у Верховну Раду, а влада запроторила його під одне місце. В Одесі таких, як нинішня влада, називають: “Не вкрасти, ні покараулити!» … Потрібно прибирати уряд, який нахабно бреше своєму народу, називаючи поліпшення умов для поліпшення життя народу України популізмом», – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...