Вадим Рабінович: "Влада більш ніж в 7 разів підвищила нам тарифи, ось і вся її робота в економіці - кінець цьому покладуть вибори"

25.07.2018 11:39 38 0
Вадим Рабінович: "Влада більш ніж в 7 разів підвищила нам тарифи, ось і вся її робота в економіці - кінець цьому покладуть вибори"

Сьогоднішня влада за чотири роки підвищила тарифи в цілому в сім разів. Про це заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна». «Нам розповідають, що у нас мало не кожен день зростає зарплата. Але справа ж зовсім не в розмірах зарплати, а в купівельній спроможності національної валюти, в якій вам виплачують зарплату. Давайте я наведу цифри: тарифи за чотири роки підвищилися в середньому більш ніж в 7 разів: газ подорожчав в 9,6 рази, опалення - в 11,3, холодна вода - в 5,3, гаряча - в 5,7. Порівняйте з тим, наскільки зросли зарплати, і скажіть: це здорові люди нам розповідають, що ми краще живемо?» - заявив політик. Він нагадав, що крім перерахованого в Україні більш ніж в два рази впав прожитковий мінімум - з 147,2 до 66 доларів. На думку парламентарія, це означає, що протягом чотирьох років влади «методично і талановито» знищували економіку країни. «І що ми отримали в результаті? Ось Міністерство економічного розвитку і торгівлі дало прогноз: в 2018 році роздрібні ціни на газ піднімуть на 18%. В 2019 - ще піднімуть, в 2020 - ще ... Зате з 2021 роки нам обіцяють ціни не збільшувати. З 2019 до 2021 року підвищуватимуть тарифи на електроенергію на 25% щорічно. Ті люди, які говорять, що ми стали жити краще, просто довели країну до ручки», - констатував народний депутат. При цьому він упевнений, що як мінімум тарифи на газ в Україні можна було б істотно знизити вже зараз, так як власний видобуток газу перевищує потреби населення. «Ми самі можемо постачати газ в Європу! У нас є ця можливість, тому що ми видобуваємо 19,4 млрд кубометрів свого газу. І якби ми направили хоч якісь кошти не в офшори, а на розвиток власної газовидобувної промисловості, ми б давно постачали газ в ЄС. А замість цього ми виходимо і тупо просимо не будувати «Північний потік-2», який все одно буде побудований», - відзначив лідер партії «За життя». Він навів ще кілька прикладів безпорадності і недалекоглядності діючої влади в сфері економіки. «Ми маємо найбагатший чорнозем в світі, завдяки якому ми повинні були б нагодувати всю Європу. А насправді ми завозимо практично всю продукцію. Ми намагалися захистити свій ринок від іноземних авто, а в результаті погубили власний автопром. Ми друга в світі країна за покладами урану - ми могли б торгувати їм з усім світом і самі виробляти паливо для АЕС. А ми його купуємо в Росії і в США. І так абсолютно у всіх галузях! Ось підсумки всієї економічної роботи влади. Але їх терпіти залишилося недовго. Треба прийти на вибори - і дати гідну оцінку економічному кретинізму влади!» - відзначив Вадим Рабінович. Нагадаємо, Черги на кордонах Закарпаття станом на 09:00 25 липня Також читайте: У Мукачеві пройде Велозаїзд сажотрусів 2018, який очолить жива легенда міста

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...