Віктор Медведчук: Зниження ціни на газ для населення з 1 лютого – це цинічна і брехлива маніпуляція влади

15.01.2021 07:16 561 0
Віктор Медведчук: Зниження ціни на газ для населення з 1 лютого – це цинічна і брехлива маніпуляція влади

Намагаючись хоч якось пом'якшити наростаюче народне невдоволення, влада Зеленського, як і раніше, обстоює інтереси олігархів, виконує забаганки МВФ, діє на догоду вимогам зовнішнього управління Україною, реалізує той самий злочинний курс на підвищення тарифів.

Уряд пропонує ввести в Україні з 1 лютого 2021 року для всіх побутових споживачів державне регулювання цін на газ на період карантину або до кінця опалювального сезону. Пропонована ціна – 6,999 грн за кубометр (без розподілу). Однак, з урахуванням установлених раніше НКРЕКП тарифів на розподіл газу, кінцева ціна на газ для населення складе в середньому по країні 8813,57 грн за тисячу кубометрів. А отже, ні про яке заявлене 30%-ве зниження і мови не може бути. З цього випливає, що влада не має наміру зменшувати тарифи до економічно обґрунтованих. Показово, що, декларуючи тимчасові поступки на період до кінця карантину/опалювального сезону в питанні продажу українського газу, що видобувається на території нашої країни, завдяки вирахуванню витрат на транспортування з німецького газового хабу до України (що звучить смішно), «слуги» олігархів не мають наміру переглядати вже збільшені з січня нинішнього року тарифи на холодне і гаряче водопостачання, опалення, а також повертати пільговий тариф на постачання електроенергії, який діяв до підвищення. Непосильні тарифи по-українськи – це коли рівень оплати комунальних платежів протягом лише листопада 2020 року (старт опалювального періоду) обвалився, а заборгованість зросла на 10 млрд грн (до 66,1 млрд грн). У цих умовах Кабмін рапортує, що забезпечив субсидіями 3,1 млн домогосподарств, причому середній розмір субсидії – 1600 грн. Нагадаю прем'єру, що у попередні роки кількість сімей-субсидіантів становила 6,6 млн, а сума, що виділяється на субсидії, – 71,0 млрд грн (сьогодні – тільки 36,6 млрд грн). Саме на тлі зниження рівня платежів за газ і опалення до 39,3% і 27,3% відповідно влада остаточно затягує тарифний зашморг. А значить, люди нею не беруться до уваги. Зеленський і його команда керуються виключно інтересами олігархів і своїх іноземних господарів. Нагадаю реформаторам Порошенка – Зеленського, які протягом останніх семи років намагаються забезпечити «ринкові ціни» на енергоносії в умовах дикої монополізації енергетичного ринку, що починати потрібно з істотного підвищення доходів, установлюючи їх на рівні європейських. Реалізуючи в Україні злочинні формули для грабунку населення шляхом застосування схем із купівлі природного газу через «Дюссельдорф+», а також вугілля через «Роттердам+», влада забуває, що рівень мінімальної заробітної плати в цих країнах більш ніж удесятеро перевищує вітчизняний, утім, як і рівень доходів громадян загалом. Саме тому уряд, який цинічно обманює своїх громадян, має бути відправлений у відставку.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Читайте також: Тарифний протест: закарпатці вийшли під стіни ОДА (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...