Головна » Політика

Віктор Медведчук з Мінська про майбутнє звільнення утримуваних осіб (ВІДЕО)

Сьогодні, 29 листопада 2017 року, проходить засідання гуманітарної підгрупи

Спецпредставник України з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи Віктор Медведчук з Мінська, де сьогодні, 29 листопада 2017 року, проходить засідання гуманітарної підгрупи, розповів, які питання обговорюються в Мінську, і розкрив подробиці підготовки масштабного обміну утримуваними особами.

«Київ в особі глави держави, який дав відповідні доручення, налаштований на те, щоб, як і було заздалегідь оголошено, до новорічних і різдвяних свят ми змогли провести цей наймасштабніший з грудня 2014 року обмін», – повідомив лідер Руху «Український вибір – право народу ».

Віктор Медведчук також прокоментував заяву міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про те, що Мінські угоди «мертві».

«Мінські угоди визнаються безальтернативними всюди – не лише в Москві і Києві, безальтернативними їх вважає президент України, така ж думка в Луганську і Донецьку, а також в Брюсселі», – підкреслив політик. За словами Медведчука, Мінські домовленості – єдиний формат і єдине рішення, яке може дозволити сьогодні повністю провести курс на мирне врегулювання на Донбасі.

Також Віктор Медведчук розповів, що думає з приводу заяви спецпредставника Держдепартаменту США по Україні Курта Волкера про те, що «війні бути».

Про це та багато іншого дивіться на відео.

За матеріалами: http://vybor.ua

Реклама
Реклама
Попередня публікація: