Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Віктор Медведчук: “Влада намагається звести політичні рахунки” (ВІДЕО)

Така реакція політика на те, що Генпрокуратура відкрила проти нього справу за підозрою в державній зраді і посяганні на територіальну цілісність України.

Причина підозри у зраді – заява Медведчука на партійному з’їзді, де він повідомив про необхідність створення «автономного регіону Донбас» для мирного врегулювання конфлікту.

Звернення ВІктора Медведчука оприлюднили на Офіційній сторінці Херсонської регіональної організації партії “За Життя” у соцмережі Facebook.

“Влада намагається звести політичні рахунки, впровадити репресії проти політично неугодних людей. «Опозиційна платформа – За життя» буде здійснювати цей план, і я послідовно і принципово буду його відстоювати, незважаючи на всілякі репресії з боку влади.

Ніяких ознак порушень Кримінального кодексу і його будь-яких статей в цих пропозиціях немає. Оскільки це повна відповідність мінським угодами, це повна відповідність державам «нормандської четвірки», які затвердили ці мінські угоди. Більш того, ці мінські угоди були затверджені резолюцією Ради безпеки ООН”, – повідомив Медведчук.

Євродепутати висловилися, що відкриття виробництва за висловлювання – це порушення свободи слова.

Медведчук: Власть пытается свести политические счеты

Медведчук: Власть пытается свести политические счеты.Власть пытается свести политические счеты – убежден Виктор Медведчук. Такая реакция политика на то, что Генпрокуратура открыла против него дело по подозрению в госизмене и посягательстве на территориальную целостность Украины. Причина – заявление Медведчука на партийном съезде, где он сообщил о необходимости создания «автономного региона Донбасс» для мирного урегулирования конфликта.ВИКТОР МЕДВЕДЧУК, «ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ»:«Власть пытается свести политические счеты, внедрить репрессии против политически неугодных людей. «Оппозиционная платформа – За жизнь» будет осуществлять этот план, и я последовательно и принципиально буду его отстаивать, несмотря на всевозможные репрессии со стороны властей. Никаких признаков нарушений Уголовного кодекса и его каких-либо статей в этих предложениях нет. Поскольку это полное соответствие минским соглашениям, это полное соответствие государствам «нормандской четверки», которые утвердили эти минские соглашения. Более того, эти минские соглашения были утверждены резолюцией Совета безопасности ООН.Евродепутаты высказались, что открытие производства за высказывания – это нарушение свободы слова.#Медведчук #ВикторМедведчук #ЗаЖиттяХерсон #ЗаЖиття #Херсон

Gepostet von Офіційна сторінка Херсонської регіональної організації партії "За Життя" am Dienstag, 5. Februar 2019

Нагадуємо, Жорстоке вбивство на Тячівщині: поліція у пошуках убивці (ФОТО)

Читайте також: Курс валют на 6 лютого: євро йде на дно, гривня зміцнюється

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...