Головна » Життя

Віктор Медведчук: Права мільйонів українців буде порушено, якщо земля увійде в обіг ринку без референдуму

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що відкрити доступ до продажу земель сільськогосподарського призначення можна виключно після позитивного рішення щодо цього на всеукраїнському референдумі

Про це народний депутат сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради, пише Zagittya.com.ua

За його словами, якщо земля увійде в обіг ринку без референдуму, це буде злочином проти українського народу.

«Ми вважаємо, що доступ до продажу і торгівлі землею сільськогосподарського призначення може бути відкритий виключно після позитивного рішення всеукраїнського референдуму з цього приводу. Ми вже внесли закон про всеукраїнський і місцеві референдуми. Ми вважаємо, що стосовно цього настільки важливого, стратегічно необхідного питання має бути проведено референдум. І тільки після нього можна приймати рішення», – зазначив Віктор Медведчук.

Народний депутат також акцентував увагу на тому, що процес відкриття ринку землі має будуватися в такий спосіб, щоб були захищені права всіх громадян України.

«Право власності на землю повинні спочатку отримати всі громадяни без винятку, включаючи міське населення. І тільки потім можна визначати механізми, як земля продаватиметься, як вона виглядатиме в обігу ринку землі і в який спосіб будуть захищені права наших громадян і національна безпека нашої країни, якщо хтось спробує реалізовувати цю землю іноземним компаніям або іноземним фізичним особам. Ось наше завдання, яке стоїть, і ми це завдання будемо вирішувати поетапно», – додав Медведчук.

Як повідомлялося раніше, представники фракції «Опозиційна платформа – За життя» вже запропонували і зареєстрували проект закону «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою». У законі закріплюється процедура проведення референдумів за народною ініціативою як на всеукраїнському рівні, так і на рівні територіальних громад, їхніх об’єднань

Нагадуємо, На Закарпатті незаконний «експорт» цигарок (ФОТО)

Читайте також:  Ужгородське підприємство не повертає дидактичні матеріали для школи в сумі понад 60 тис грн

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...