Віктор Медведчук: Падіння промислового виробництва - смертельно згубний шлях української економіки в 2020 році

30.11.2020 11:39 183 0
Віктор Медведчук: Падіння промислового виробництва - смертельно згубний шлях української економіки в 2020 році

Падіння промвиробництва в Україні триває. Загальне зниження промислового виробництва в Україні за січень - жовтень 2020 року склало 6,8 % в порівнянні з аналогічним періодом 2019-го.

Галузеві показники максимального зниження обсягів виробництва за 10 місяців 2020 року такі (у відсотках до аналогічного періоду минулого року): - видобуток кам'яного вугілля - 15,9%; - легка промисловість - 9,8%; - деревообробка - 7,5%; - виробництво гуми і пластмаси - 4,0%; - металургія - 11,7%; - машинобудування - 20,4%. Як бачимо, знизили (і продовжують знижувати!) обсяги виробництва практично всі галузі української промисловості. Стабільним було виробництво хімічної продукції, навіть йшло з деяким приростом, але в жовтні 2020-го звалилося і воно, причому відразу на 10,1%. Відносно стабільним в Україні залишається тільки фармацевтичне виробництво, наростивше в жовтні 2020 року обсяги на 10,6% в порівнянні з вереснем 2019-го. Окремі напрямки вітчизняного машинобудування в 2020 році впали настільки, що впору говорити про системні проблеми їх відродження: - виробництво комп'ютерів і електронної продукції в Україні скоротилося на 44,6%; - український автопром знизив виробництво на 22,3%. Реакції українського уряду на настільки значимий провал промислового виробництва в країні немає. Продовження такої злочинної бездіяльності Кабміну веде економіку країни до катастрофи. Причому якщо по ряду економічних напрямків відновлення ще можливо, то здебільшого у промислового виробництва шансів немає. Втрата кадрів, технологій, обладнання непоправна в умовах слабкої вітчизняної економіки.

Віктор Медведчук,

Голова Політради партії

«Опозиційна платформа - За життя»

Читайте також: В Чехії з четверга послаблять обмежувальні заходи: відомо, які заборони скасують Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...