Віктор Медведчук: "Міністр охорони здоров'я Степанов повинен бути відправлений у відставку за брехню і цинічні маніпуляції"

04.12.2020 13:11 244 0
Віктор Медведчук: "Міністр охорони здоров'я Степанов повинен бути відправлений у відставку за брехню і цинічні маніпуляції"

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов сьогодні з трибуни Верховної Ради фактично здійснив явку з повинною.

Він заявив: «... Десятки тисяч медиків хотіли б вийти до стін парламенту і сказати: досить. Досить вдавати, що система охорони здоров'я якось працює ». Це справедлива оцінка того бардаку і хаосу, який панує в українській медицині: невиплату коштів медперсоналу, який , щодня ризикуючи собою, бореться з пандемією; відсутності кисню і масок; смерті людей через відсутність резервних генераторів; нестачі інфекціоністів і тисячі інших проблем - всього того, за що міністр Степанов несе пряму, повну і персональну відповідальність. Міністра Степанова обурює, що люди, які борються з коронавірусом, «ледве зводять кінці з кінцями», і чомусь він вирішив розповісти про це Верховній Раді. Хоча саме на ньому лежить відповідальність за контроль над доплатами медикам, які до них не доходять, за роботу з пацієнтами, що заразилися COVID-19. Більш того, який одержує прямі вказівки з посольства США для просування політики, становить загрозу національній безпеці України, що лобіює інтереси фармакологічних компаній Сполучених Штатів ціною життя і здоров'я мільйонів українців, міністр Степанов йде на пряму брехню. Зокрема, в ефірі одного з телеканалів він заявив: «За російську вакцину - я говорив неодноразово, що не існує на сьогоднішній день російської вакцини. Коли говорять, що зареєстрували вакцину, яка не пройшла третю стадію, то нема про що говорити. Третя стадія - найбільша, при якій випробовується вакцина, в тому числі з точки зору її безпеки ». Третя стадія клінічних досліджень не ставить за мету перевірку безпеки препарату. Це відбувається на перших двох стадіях. На третій стадії застосування оцінюється тільки ефективність препарату при великих (десятки тисяч випробовуваних) групах пацієнтів. Заяви міністра свідчать або про його повну профнепридатність, або про його злочинну упередженість і прагнення ввести в оману Український народ. У той час як в лікарнях щодня вмирають люди, а їх рідні і близькі дивляться на це, будучи не в силах допомогти, в той час як число хворих б'є рекорд за рекордом, а в Російській Федерації вже з 7 грудня стартує масова вакцинація населення, говорити про те, що «російської вакцини не існує», може тільки цинічний брехун. І нові смерті наших співгромадян будуть на його совісті. Пандемія коронавірусу вимагає рішучих і ефективних дій. Але ключовим і першим з них повинен стати не карантин вихідного дня або локдаун. Першою такаю дією повинна стати негайна відправка у відставку неефективного міністра, який навмисне вводить в оману і владу, і громадян України, який є повністю підконтрольним посольству США, що не зацікавленій у збереженні життя українців.

Віктор Медведчук ,

голова Політради партії

«Опозиційні а платформ а - За життя»

Читайте також: Завтра на місці Брензовича може опинитися кожен: Іван Чубирко про скандал щодо лідера партії КМКС Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...