Головна » Життя

Віктор Медведчук: “ЄБРР і МВФ не бачать ознак відновлення «бурхливого економічного зростання» в Україні”

Також в ЄБРР вказали на те, що, хоча інфляція і сповільнилася до 7,5% у вересні 2019 року, це все одно вище цільового показника 5%, визначеного регулятором.

6 листопада одразу дві впливові міжнародні інституції – ЄБРР і МВФ – оновили свої прогнози щодо зростання реального ВВП в Україні. І вони не побачили ніяких ознак прискорення економічного зростання і того, що Україна стоїть на порозі якогось «економічного прориву», про який так люблять поміркувати у владі.

«На думку ЄБРР, економіка України залишилася стійкою до політичних чинників, але темп зростання буде кілька помірним, як і раніше. Темп зростання ВВП країни в 2019 році залишиться на рівні 3,3% (повторення результату 2018 роки) і трохи прискориться до 3,5% в 2020 році », – відзначили в банку.

Також в ЄБРР вказали на те, що, хоча інфляція і сповільнилася до 7,5% у вересні 2019 року, це все одно вище цільового показника 5%, визначеного регулятором. Навіть незважаючи на так зване інфляційне таргетування, про який у владі прожужжали всі вуха.

Чи не радують і оцінки МВФ. Згідно з прогнозом фонду, зростання реального ВВП України буде залишатися на рівні 3,0% в 2019 і 2020 роках. Про це йдеться в новій доповіді. Також прогнозується, що ситуація може дещо покращитися в 2021 році, тоді зростання ВВП складе 3,1%, вважають експерти МВФ.

Ну і де тут розрекламовані Зеленським та Гончаруком 5-7% зростання ВВП на рік? І заявлені прем’єром 40% зростання за п’ять років? А ось де. Прем’єр сказав: «Все взагалі починається з мрії. Я хочу сказати людям: просто повірте ».

Так і хочеться вигукнути знамените: «Не вірю!».

 

Віктор Медведчук,

Голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...