Віктор Медведчук: безглузда заява Ляшка вкотре змушує сумніватися в адекватності української влади

03.01.2021 19:42 445 0
Віктор Медведчук: безглузда заява Ляшка вкотре змушує сумніватися в адекватності української влади

Заява головного санітарного лікаря України, точніше «непорозуміння від медицини» Ляшко про те, що Україна не реєструватиме «Супутник V», оскільки в МОЗ планують використовувати лише ті вакцини, які пройшли третю фазу клінічних випробувань, – це маразматична балаканина, яка не має нічого спільного ні з медициною, ні з інтересами українських громадян. Хочу просвітити пана Ляшка: наразі не пройшла третю фазу випробувань жодна з вакцин – ні Pfizer (третя фаза завершиться 2023 року), ні Moderna (2022 року), ні AstraZeneca (2023 року). Як і вакцина китайської компанії Sinovac Biotech, про укладення контракту на закупівлю якої відрапортував Президент Зеленський. Хотілося б, щоб фахівці пояснили це пану Ляшку, а він так само доніс ці факти до Президента Зеленського. Тому що зараз заяви українських представників влади свідчать, що вони взагалі живуть в космосі, зовсім не вмикають мізки, і не бачать різниці між закупівлею вакцини за кордоном і виробництвом її в Україні з отриманням для цього високих технологій. За 7 років політики печерної русофобії влада достатньо погралася в геополітику, знищивши і економіку, і медицину, і освіту. Зараз, коли на кону життя і здоров'я українців, пора нарешті думати не про окрики і забаганки Вашингтона, а про національні інтереси. Враховуючи те, що Захід живе політикою національного егоїзму, де немає місця інтересам України і Українського народу, і поготів, - наголосив Вітор Медведчук. Про це розповідає й голова Національної медичної палати України, директор ДП "Український науковий центр" Сергій Кравченко у мережі фейсбук:

Вранье Степанова, Радуцкого, Ляшка и Украинской “Правды” по поводу невозможности регистрации вакцины Спутник V в Украине, которые рассказывают о незавершенной III фазе клинических испытаний и посылаются на сайт clinicaltrials.gov Национальной библиотеки США.

В феврале 2020 года, ВОЗ определила критерии для разработки вакцины от COVID-19 и рекомендовала всем странам перейти на процедуру экстренной регистрации вакцин в связи с всемирной пандемией, так как полная процедура клинических исследований и регистрации занимает 2-3-5 лет включая IV фазу 10-12 лет.

На данный момент в мире зарегистрировано 8 вакцин по экстренной процедуре регистрации.

Ни одна из этих вакцин до сих пор не завершила III фазу клинических испытаний в полном объёме, в соответствии с опубликованным дизайном исследований согласно данным clinicaltrials.gov:

1. Pfizer-BioNTech-Fosun – завершение III фазы запланировано на январь 2023 года.

2. Moderna-NIAID – завершение III фазы запланировано на октябрь 2022 года.

3. AstraZeneca-Oxford – проводиться несколько исследований одновременно, завершение III фазы запланировано: на сентябрь 2021 года, декабрь 2021 года, февраль 2023 года.

4. Sinovac Biotech – проводиться несколько исследований одновременно, завершение III фазы запланировано: май 2021 года, апрель 2021 года, сентябрь 2021 года, октябрь 2021 года.

5. Sinopharm-WIB – проводиться несколько исследований одновременно, завершение III фазы запланировано: июлю 2021 года, сентябрь 2021 года, сентябрь 2022 года.

6. Sinopharm-BIB – проводиться несколько исследований одновременно, завершение III фазы запланировано: сентябрь 2021 года, декабрь 2021 года.

7. CanSino-BIB – проводиться несколько исследований одновременно, завершение III фазы запланировано: июль 2021 года, январь 2022 года.

8. Спутник V – проводиться несколько исследований одновременно, завершение III фазы запланировано: апрель 2021 года, май 2021 года, сентябрь 2021 года, декабрь 2021 года.

К чему я это написал?

Максим Степанов, Михаил Радуцкий, Виктор Ляшко, Украинская Правда – прекратите врать украинскому народу!!!

Читайте також: https://pershij.com.ua/na-vynohradivshchyni-elektroopora-vpala-na-avto-v-iakomu-znakhodyvsia-vodii-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...