Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Відомо, скільки заробили мукачівські чиновники у жовтні 2018 (ЗАРПЛАТИ)

Оприлюднено узагальнену інформацію про заробітну плату працівників виконкому, відділів, секторів та управлінь Мукачівської міськради за жовтень 2018 року.

Згідно з інформацією міськради, оплата праці тільки працівників виконавчого комітету міськради у минулому місяці обійшлася місту в майже півтора мільйони гривень.
Найбільшу зарплатню у жовтні нарахували заступнику міського голови Олександру Галаю – понад 37 тисяч гривень. Другим та третім, за рівнем оплати праці, стали відповідно секретар міськради Іван Маняк – понад 27 тисяч гривень та міський голова Андрій Балога – 26 945 гривень 05 копійок.

Ще близько мільйона було витрачено на оплату праці інших співробітників міських управлінь, відділів, секторів та обслуговуючого персоналу.
Слід зазначити, що у жовтні заробітні плати окремих начальників відділів перевищили суми в 20 тисяч гривень. Також, зарплатні нарахування у розмірі понад 30 тисяч гривень отримала очільниця фінуправління.

Водночас, зауважимо, що суми, які отримано на руки дещо менші, аніж суми нарахувань, через утримання із заробітної плати згідно законодавства України.
Детальніше про заробітні плати згаданих працівників та чиновників міськради дивіться нижче:

Нагадуємо,  Визнали винним: Едгар Бішко відбуватиме довічне ув’язнення за вбивство Михайла Глеби

Читайте також: За нанесення смертельних тілесних ушкоджень жінці мешканець Королева проведе 7 років за гратами

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...