Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Відома телеведуча Оксана Марченко вразила всіх своїм вбранням від “Dolce & Gabbana” (ФОТО)

За словами пані Оксани, одягнути таке вбрання – дуже велика довіра

Витвір високої моди на українській красуні. На показ “Dolce & Gabbana Alta Moda 2018” в Комо відома українська телеведуча Оксана Марченко з`явилась перед здивованою, захопленою публікою в приголомшливому червоному «пернатому» творінні, справжньому шедеврі мистецтва моди з колекції “Dolce & Gabbana” Альта Мода в Нью-Йорку. За словами пані Оксани, одягнути таке вбрання  – дуже велика довіра: за майстерність його створення Доменіко і Стефано в квітні у Нью-Йорку отримали «Велике яблуко».

Італійська газета написала про українку: “Феєрверк з червоного пір’я огортає розкішну фігуру. Широке декольте осяяне діамантовим намистом з хрестоподібною підвіскою та дивовижним каратом. Ангел і Демон хотіли б побачити прибуття Оксани Марченко серед спеціальних гостей шоу високої моди “Dolce & Gabbana” в Комо.”

Сама ж Оксана Марченко із захватом відгукується про яскраву подію світу високої моди: “Величезне дякую, мої дорогі Доменіко і Стефано, за запрошення на Ваш запаморочливий показ Dolce & Gabbana Alta Moda 2018 у Комо. Я дуже захоплена чудовим шоу, новими принтами в дусі епохи Відродження, пір’ям, золотом і неймовірно красивим чорним мереживом. Рада знайомству з племінницею принцеси Діани, із супермоделями Наомі Кемпбелл, Халім Аден, Хеленою Крістенсен, а також із чудовою мамою Ілона Маска-Мей. У житті вони ще красивіші й цікавіші.  Окреме спасибі, Доменіко, за знайомство з твоїм другом Gilielmo. Його відкритість, ввічливість і простота в спілкуванні підкорили мене до глибини душі. Завжди захоплююся твоєю оригінальністю в настільки барвистому баченні світу, в постійно новаторському погляді на класику, яка в твоїх руках стає сучасною. Твоя сміливість в комбінації деталей не має кордонів, що завжди звертає на себе увагу і викликає захват. Розкіш, шик і тонка загадка – поважаю тебе саме за такий підхід до творчості. Дякую, що відкриваєш для мене свій приголомшливо красивий світ, сповнений естетики і чудових людей.”

Гостей феєричного шоу “Dolce & Gabbana Alta Moda 2018” приймали на урочистій вечері у палаці. Туди всіх доставили на розкішному теплоході. Естетика заходу перенесла всіх присутніх в казку – з пальмами, фонтанами і феєрверками, які були видно та чути далеко навкруги.

Реклама
Реклама
загрузка...