Відкритий лист Президенту Зеленському

17.07.2020 09:43 210 1
Відкритий лист Президенту Зеленському

Шановний Володимире Олександровичу!

Як юрист юристу вважаю за необхідне нагадати, що посада Президента - це посада Гаранта дотримання Конституції. При цьому Конституція - інструмент захисту народу, а Президент - захисник народу. Український народ сьогодні, як ніколи раніше, потребує Вашого захисту.

Українці стали заручниками численних соціальних, економічних, політичних і кримінальних злочинних посягань. Їх життя нагадує біг по колу, причому на кожному витку вони опускаються все нижче і нижче. На самому нижньому, побутовому, рівні відбувається маса злочинних посягань на права громадян через ситуацію, тенденції, коли злочинні елементи прикриваються націонал-патріотичними гаслами. І українці страждають від таких злочинних угруповань. Ні правоохоронні органи, ні судова система не здатні покласти край цьому беззаконню. Монополія на насильство повинна належати обраній народом владі, а не націонал-радикалам, яких певні політичні сили ставлять над законом і використовують у своїх цілях. Прийшов час, Володимир Олександрович, визначитися, з ким Ви - з жертвою або з катом, з людьми, які поставили себе над законом, або з громадянами, яких Ви, як Гарант дотримання Конституції, повинні захистити. Або Ви на боці Закону, або Ви стаєте на бік тих, хто витирає об нього ноги. Зробіть свій вибір. Вам, звичайно, відомо, що навколовладні спекулянти та шахраї, прикриваючись псевдонауковими лозунгами, безкарно грабують країну. Вони видають її зубожіння за прогрес, а розвал економіки - за успішні реформи. З України викачують за кордон мільярди, щоб потім брати мільйони у вигляді кредитів з цих грошей і, зрозуміло, повертати з відсотками. Ні для кого не секрет, що від таких реформ страждає народ: пенсіонер, все життя працював на цю країну; простий трудівник, який насилу зводить кінці з кінцями, в тому числі через непомірні житлово-комунальні тарифи; молоді люди, позбавлені перспектив і можливості реалізувати своє право на працевлаштування, отримання житла та гідний рівень життя для себе і своїх дітей. Настав час вирішити, з ким Ви, Володимире Олександровичу, - з грабіжниками або з пограбованими, з людьми, що розбагатіли на зубожінні народу, або з громадянами, відкинутими за поріг бідності й потребують Вашої захисту. Ви повинні зробити свій вибір! Останні шість років наша країна втрачає незалежність і суверенітет. Цей процес уже зведений в ранг державної політики. А меморандум з МВФ, затверджений Вами, став заключним акордом у передачі Заходу всієї повноти управління України в економічній, соціальній та гуманітарній сферах, а також у передачі під домінуючий зовнішній контроль формування і функціонування законодавчої, виконавчої та судової гілок влади.

З ким Ви, Володимире Олександровичу? З міжнародними лялькарями, що використовують нашу країну у своїх цілях, або з Україною, незалежність і суверенітет якої безсовісно потоптали й віддали на заклання горе-реформаторам, які продовжують проводити над країною смертельно небезпечні експерименти?

Прийшов час визначитися, хто Ви - Президент України або просто начальник колоніальної адміністрації? Це важливий вибір, і часу на коливання у Вас немає. Настав час вирішити, пане Президенте, з ким Ви та чиї інтереси захищаєте - інтереси країни та Українського народу або заокеанських господарів і міжнародних спекулянтів, які на Ваших очах знищують нашу країну. Зробіть вибір, якого чекає від Вас народ. Вибір, в ім'я якого Ви отримали найвищий за всю історію України мандат народної довіри. Виконайте обіцянки, дані українцям, забезпечте захист їх прав і свобод, захистіть їх від свавілля і грабежу, захистіть суверенітет і незалежність України.

Віктор Медведчук,

Голова Політради партії

«Опозиційна платформа - За життя»

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

До Украiнець

17 лип. 2020 р., 10:03
Зе ничего не з делает. Он трус
Loading...