Відкритий весняний чемпіонат з Шотокан карате-до

03.05.2017 10:30 174 0
Чемпіонат з Шотокан карате-до, що днями пройшов у м. Мукачево зібрав близько 100 учасників різних категорій – від зовсім юних до вже досвідчених майстрів, які змагалися за право носити почесні звання найкращих спортсменів нашої області. До Мукачева приїхали спортсмени з: м. Іршави, СК «Атлант»- тренер Бреус Володимир; СК «ТРФК Солотвино» - тренер Герег Степан; СК «ТРФК-Рахів» з м. Рахів, тренер - Федоров Микола. Хочеться зазначити, що на цей раз наші каратисти змагалися із спортсменами не тільки Закарпатської області. Гостями змагань стали команди з Дніпропетровської та Донецької областей, зокрема, вихованці клубів «Іппон» з м. Межева (де тренером є Марк Бурмістров) та «ДОФК» з м. Курахове (під керівництвом тренера Ярослава Чепіга). Не заважаючи на дух суперництва представники спортивних клубів обмінялися пам’ятними подарунками. Так, команді клубу «Сінай» та його головному тренеру Маслигану Р.М. подарували пам'ятний подарунок від гостей змагань. Знаковою подією стало вручення жовто-блакитного стягу дітям Закарпаття від юних спортсменів із зони АТО. Цей стяг розписаний щирішими побажаннями від учасників змагань став символом дружби спортсменів Донеччини та Закарпаття і зайняв достойне місце у спортивному клубі "Сінай" м. Мукачево. Слід зазначити, що всі призери змагань були нагородженні медалями та грамотами від Управління молоді та спорту ОДА та Закарпатської федерації Шотокан карате-до. З привітальним словом до учасників змагань звернувся головний спеціаліст управління освіти молоді та спорту м. Мукачево Володимир Уліганець, який відзначив високу організацію чемпіонату, адже турніри такого ґатунку в Мукачеві проходять вже більше 10 років. За цей час переможцями ставало більше 500 спортсменів. Традиційно працювало два татамі, а у суддівстві брали участь висококваліфіковані судді, серед яких були фахівці міжнародного рівня (які працюють на всеукраїнських, Європейських та міжнародних чемпіонатах і турнірах). Одним з лідерів чемпіонату став Гонак Максим з СКК «Сінай», який став абсолютним переможцем у чотирьох розділах змагань, показавши високий рівень підготовленості. Крім того переможцями та призерами з СКК «Сінай» можна відмітити: Смочко Максима, Гонак Ольгу, Єгорова Сергія, Дзямко Андрія, Козар Валентина, Зийнич Олександра, Плітченко Олександра, Маслиган Миколая, Буштина Дениса, Смочко Ліну та інших. В СК «Атлант» були кращими Шпак Владислав та Борисевич Віктор. Соловйов Юрій та Морочило Ілля були кращими у рахівчан, а Мотре Дмитрій та Гребенюк Олексій були лідерами в СК «ТРФК Солотвино». Серед донецьких спортсменів найкраще проявили себе: Позднякова Серафима, Бичик Софія, Кулиновський Олександр, Копилов Кирил, Піскаревський Олексій. У дніпропетровців найкращими стали Васильченко Богдан, Мусаїв Набіль, Гришко Данило, Кірічок Дмитро. У загальному заліку перемога дісталась СКК «Сінай», другими стали СК «ТРФК Солотвино», а третю сходинку розділили «ТРФК-Рахів» та СК «Атлант». Серед регіонів: 1 місце - Закарпатська область, 2 місце - Донецька область, 3 місце - Дніпропетровська область. 18309109_1414229475305247_1092923622_n 18336867_1414229228638605_2051448092_n