Головна » Політика

Відео зустрічі Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука з Карпюком: Микола, у нас із тобою непочатий край роботи!

Як відомо, цей візит до Москви здійснювався на прохання родичів ув’язнених у Росії українців і для того, аби наблизити момент обміну.

Вадим Рабинович і Віктор Медведчук передали політв’язням привіти від родичів, українське сало й український хліб.

«Сьогодні у мене нічого не відібрали. Це не просто сало, це з Полтави підкопчене у справжньому сіні українському, подивися, яке», – розповів Рабінович, передаючи сало Карпюку.

Карпюк зазначив – щоб з’їсти це сало, знадобиться рік, на що політики відповіли, що немає у нього року тут, і порадили поділитися з іншими ув’язненими.

У свою чергу Медведчук повідомив Карпюку, що вже час відбудовувати країну.

«Микола, у нас непочатий край роботи… нова влада прийшла, почала працювати в цьому напрямку (над процесом обміну – ред.). Стара влада не була зацікавлена в цьому. А ось нова влада багато робить уже зараз. У першу чергу чекаємо на позитивний результат – нова влада намагається відновити хоч якісь відносини із Росією. І якби Порошенко погоджувався на ті обміни, які пропонувалися йому, ці обміни відбулися б набагато раніше», – зазначив Віктор Медведчук.

Вадим Рабінович додав, що вдома у Миколи Карпюка все гаразд. «Вдома у тебе все у порядку, дружина, діти – всі на тебе чекають… Одужувати потрібно, потрібно приходити то тями, і разом будуватимемо справжню країну. Ти реальна людина, ти патріот, багато пережив…», – зазначив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ назвала своє бачення устрою Верховної Ради 9-го скликання

Читайте також: “Президент і його команда не хочуть виконувати передвиборчі обіцянки” – “Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ”

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...