Верховний Суд України поставив жирну крапку в справі щодо поширення цинічної брехні про Медведчука каналом Порошенка «Прямий»

30.07.2020 20:29 150 0
Верховний Суд України поставив жирну крапку в справі щодо поширення цинічної брехні про Медведчука каналом Порошенка «Прямий»
Верховний Суд України ухвалив остаточне рішення у справі за позовом Віктора Медведчука до телеканалу «Прямий», Володимира Ар'єва, Назара Первака та Віктора Маруняка ‒ суд закрив касаційне провадження за касаційною скаргою ТОВ «Телеканал «Прямий» на рішення Печерського районного суду міста Києва від 25 травня 2018 року і постанову Апеляційного суду міста Києва від 21 вересня 2018 року в справі №757/72583/17 за позовом Медведчука Віктора Володимировича про захист честі, гідності та ділової репутації й спростування недостовірної інформації. Верховний Суд України поставив жирну крапку в справі щодо поширення брехні, яка у провокаційних цілях неодноразово озвучувалася так званими політиками і підконтрольними їм ЗМІ про Віктора Медведчука і його батька, зокрема про те, що Володимир Несторович Медведчук нібито був поліцаєм, а Віктор Медведчук був пов'язаний зі спецслужбами СРСР. Такими ж брехливими визнані заяви про те, що Медведчук контролює і має стосунок до продуктопроводу, яким поставляється дизельне паливо, як і до поставок дизпалива та зрідженого газу з Російської Федерації. Суд визнав неправдивими заяви про те, що «Український вибір», який очолював Медведчук, причетний до створення паралельних органів влади або незаконної зміни влади. Окремі питання були предметом розгляду більш ніж у десятках судів протягом останніх 15 років. Усі рішення цими судами ухвалені на користь Віктора Медведчука. Сьогодні вкотре, вже остаточно, крапку в цих абсурдних звинуваченнях поставив Верховний Суд України. Володимир Ар'єв зобов'язаний протягом семи днів із дня отримання ухвали Верховного Суду від 1 липня 2020 року спростувати недостовірну інформацію, поширену про Медведчука Віктора Володимировича, шляхом зачитування резолютивній частині рішення суду в програмі «Закрита зона» на телеканалі «Прямий». Телеканал «Прямий» має спростувати недостовірну інформацію протягом семи днів з моменту отримання ухвали суду в ефірі каналу, в передачі «Закрита зона», і на своєму сайті. Адвокати Віктора Медведчука пильно стежитимуть за виконанням рішення Печерського районного суду міста Києва від 25 травня 2018 року, яке підтвердив Верховний Суд України. Уже відновлено виконавче провадження щодо цього питання. У разі відмови виконати судове рішення або у разі ухилення від його виконання адвокатами Віктора Медведчука буде подано заяву про вчинення кримінального правопорушення керівництвом ТОВ «Телеканал Прямий» і/або Володимиром Ар'євим за статтею 382 Кримінального кодексу України за невиконання судового рішення, повідомляє прес-служба Віктора Медведчука. Читайте також: https://pershij.com.ua/u-prezydenta-nemaie-politychnoi-voli-dlia-realizatsii-minskykh-uhod-zaiava-viktora-medvedchuka/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...