Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Вчений запропонував повернутися до канібалізму заради спасіння планети

За словами вченого, споживання в їжу людського м'яса зніме навантаження з сільського господарства і врятує планету від глобального потепління

Шведський вчений-біхевіорист Магнус Сьодерлунд виступив з ідеєю  споживати в їжу людське м’ясо заради боротьби з глобальним потеплінням. За словами вченого, людство могло б розглянути цю ідею заради порятунку планети.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє The New American.

За інформацією екологів, саме м’ясна промисловість і сільське господарство мають негативний вплив на стан планети, що, в свою чергу, сприяє глобальному потеплінню. Тому, розмірковуючи про їжу майбутнього, Магнус Сьодерлунд припустив, що, можливо, необхідно вдатися до людоїдства і почати їсти людей, щоб врятувати Землю. Вчений навіть має намір проводити семінари про необхідність вживання людської плоті, щоб зупинити зміну клімату.

Головні питання семінару Сьодерлунда: “Чи заважає людський егоїзм раціонально використовувати ресурси Землі?”, “Чи стане канібалізм екологічним рішенням майбутнього?”, “Як підштовхнути споживачів до прийняття вірних рішень?”

За словами вченого, однією з головних перешкод на шляху до вживання в їжу людського м’яса буде заборонена природа трупів і той факт, що багато хто вважає подібне оскверненням небіжчика. Вчений також визнав, що люди “трохи консервативні”, коли  йдеться про їжу, до якої вони не звикли, наприклад, трупів.

Нагадуємо, Є важко поранені: стихія завдала удару по Угорщині (ФОТО)

Читайте також: Зламані двері та потрощені кабінети: вандали пограбували школу мистецтв в Ракошині (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...