Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Важлива інформація від ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

30 квітня та 1 травня кол-центр ПрАТ "Закарпаттяобленерго" прийматиме показники приладів обліку у звичайному режимі.

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що протягом оголошених в Україні святкових та вихідних днів кол-центр товариства працюватиме в звичайному режимі – цілодобово!

Нагадуємо споживачам, кол-центр працює безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів за номером 0-800-50-16-20. Тобто, можна звернутися, передати покази приладів обліку, а також отримати консультацію з приводу будь-яких інших питань у сфері електропостачання.

Нагадуємо також, що оперативно вносити показники приладів обліку можна за допомогою електронної абонентської книжки – сервісу, що дозволяє не виходячи з дому передати показники засобу обліку, оплатити рахунок та контролювати своє споживання і нарахування за спожиту електроенергію. Електронна абонентська книжка знаходиться на сайті ТОВ «Закарпаттяенергозбут» – https://pay.zakarpatzbut.energy/home.

Також можна передавати показники приладів обліку за допомогою смс. Щоб активувати дану послугу слід зателефонувати до кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0-800-50-16-20 або звернутися до відповідного РЕМ, який обслуговує ваш населений пункт. Детальна інструкція за посиланням: https://zakarpat.energy/about/news/pokaznyky-
elektrychnogo-lichylnyka-sms/.

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» бажає всім споживачам гарних прийдешніх свят!

Нагадуємо: На кордоні Закарпаття з Угорщиною на ПП “Тисобеч – Вилок” зафіксували величезні черги

Читайте також: Карстові провалля в Солотвині: Кабмін прийняв нове розпорядження (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...