Головна » Життя

Вадим Рабінович: З влади повинні бути «вичищені» всі, у кого є подвійне громадянство!

У багатьох представників нинішньої влади є подвійне громадянство.

У зв’язку з цим політична сила «Опозиційна платформа – За життя» вимагатиме проведення розслідування, зокрема, громадянства представників пропрезидентської сили «Слуга народу» і їх пояснень, на яку країну вони працюють і якого народу вони «слуги».

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

“Скажу по-людськи: якщо у людини паспорт іншої країни, вона не повинна перебувати у державній владі України з однієї простої причини: якщо у тебе в будь-якій з країн є матеріальні інтереси або нерухомість (як це у багатьох наших «можновладців») , то ти більше вболіваєш за ту країну, де твої гроші, де твоя нерухомість і де твій паспорт», – пояснив політик.

Вадим Рабінович підкреслив: «Я особисто нікому не заважаю мати п’ять-шість паспортів – майте скільки хочете, якщо ви бізнесмен, якщо ви ще хтось. А ось у владі, в рішенні ключових питань держави не мають права бути людей, у яких інше громадянство».

«Подвійне громадянство ключових Міністрів, «слуг народу», того ж Абромавічуса, який сидить в «Укроборонпромі», – це неприпустима і страшна річ! Тому тепер ми будемо вимагати розслідування громадянства «слуг народу», щоб вони пояснили, на яку країну вони працюють і якого народу вони «слуги»», – підкреслив Вадим Рабінович.

Політик не виключає, що «може, саме тому так легко продається українська земля, може, саме тому ми непідйомні борги звалили на свій народ і продовжуємо платити, тільки для того, щоб, очевидно, у них зміцнювалося там матеріальне становище або довіра в тій країні, чий паспорт вони мають».

«Я, до речі, недавно почув у парламенті від представника «Слуги народу», що у мене є ізраїльське громадянство. У зв’язку з цим я хочу ще раз сказати цим баранам: я подав запит з вимогою, щоб ті, хто мене в цьому звинувачує, показали і довели моє подвійне громадянство. І я буду прав на 100%, тому що крім українського, ніякого іншого паспорта у мене немає!» – підкреслив співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

«З влади повинні бути «вичищені» всі, у кого є другий, третій паспорт! Ідіть в бізнес і працюйте, там воно вам не завадить, але з влади повинні бути вичищені всі, хто має подвійне громадянство!» – резюмував Вадим Рабінович.

 

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

 


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...