Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Вадим Рабінович: «Восени ми повинні проголосувати за мир, стабільність і нормальні тарифи»

Спокійно вчитуємось в програми, дивимося, хто саме принесе нам мир, економічну стабільність і поверне нормальні ціни на комунальні послуги, за того і голосуємо.

Восени доведеться задуматися про те, який парламент зможе зробити країну успішною. Про це в ефірі телеканалів розповів народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

Президента вибираємо серцем, а парламент – розумом

Восени на парламентських виборах люди повинні уважно прочитати програми партій і проголосувати за тих, хто забезпечить мир, стабільність і нормальні тарифи, вважає Вадим Рабінович.

«Ми повинні підготувати країну до осінніх виборів. Без істерик, без криків. Підіб’ємо підсумок цього правління і будемо будувати плани на майбутнє. І я хочу вам нагадати, що 21 квітня ми з вами обирали між «минулим» і «іншим». А ось тарифи на комуналку та ціни будемо «вибирати» восени. Зараз голосували серцем, а вже восени спокійно вчитуємось в програми, дивимося, хто саме принесе нам мир, економічну стабільність і поверне нормальні ціни на комунальні послуги, за того і голосуємо », – заявив парламентарій.

Рабінович також висловився проти розпуску парламенту відразу після другого туру президентських виборів. На його думку, поки новий президент вступає на посаду, Рада повинна використати цей час, щоб прийняти ряд важливих законопроектів.

«Я думаю, що саме зараз розпускати парламент не потрібно. Якщо його розпустити, то нічого не зміниться. Нехай зараз новий президент протягом півроку покаже себе і заявить, що він думає з тих чи інших питань. А ми, як парламент, повернемо за цей час владу закону і Конституції. Приймемо закон про тимчасові слідчі комісії, приймемо закон про імпічмент президента, закон про відповідальність суддів та багато іншого, що парламент зобов’язаний був зробити за останні 4,5 років, замість того щоб співати гімни. Ось це ми повинні робити сьогодні, а не розпускатися!» – впевнений політик.

Глава «Опозиційної платформи – За життя» також додав, що необхідно повернутися до положень Конституції, за якими у президента немає можливості впливати на економічний розвиток країни.

«У нас за Конституцією – парламентсько-президентська республіка. Якби ми це пам’ятали і жили за Конституцією, нас взагалі мало б хвилювали президентські вибори, оскільки президент ніякого відношення ні до банків, ні до економіки не повинен мати», – зазначив парламентарій.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...