Вадим Рабінович: "Україна - не Росія, тут із царями не церемоняться і диктатура не приживається!" (ВІДЕО)

16.09.2019 11:53 66 0
Вадим Рабінович: "Україна - не Росія, тут із царями не церемоняться і диктатура не приживається!" (ВІДЕО)

Політик вважає дії нинішньої влади щодо ЦВК протизаконними. 

«Я менш за все готовий захищати «порошенківський» ЦВК, який на останніх виборах був вкрай необ'єктивний стосовно нашої партії. Та я не приймаю логіку і нової влади, яка вимагає у терміновому порядку змінити склад Центрвиборчкому «під себе». Давайте тоді на догоду новій владі змінимо усіх! Це ж неправильно!».

 https://youtu.be/vm_qOvLOUxU 

«У першу чергу необхідно заслухати представників ЦВК. Але цього ніхто не збирається робити. Ми ж бачимо тільки бажання влади підім'яти під себе всю країну. Це, звичайно, справа хороша. Але наша політична сила не братиме в цьому участі! Ми маємо намір продовжувати діалог щодо цього питання, ми наполягатимемо на неконституційності ухвалення подібних рішень, і обов'язково проінформуємо журналістів про результати нашої роботи», – пообіцяв Вадим Рабінович. 

 Прокоментував співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» і зафіксовані випадки кнопкодавства вже у новій Раді. Політик зізнався, що "не готовий відповісти на питання, чи будуть "слуги народу" й надалі дотримуватися законів. 

«Це складне питання, і його потрібно ставити їм (представникам влади – ред.), – вважає Вадим Рабінович. – Так, вони вибачилися за «кнопкодавство» членів президентської фракції, і це правильно. Але голосування за своїх колег по залу – це конституційний злочин! Чому, коли людина вбиває іншу людину або краде булку у магазині, то вона несе кримінальну відповідальність за це, а «слуги народу», які голосували за своїх колег по фракції, ні? Моя думка: президентська сила повинна була виключити своїх «кнопкодавів» із фракції. А вибачення – це показовий виступ!» 

 Прокоментував Вадим Рабінович і законодавчу активність фракції «Слуга народу». 

«Вони заявили, що подали 70 законів «вкрай необхідних для розвитку держави». Я уважно аналізую усі законопроекти – і чого тільки там немає, аж до того, куди напівпровідники засовуватимуть. Наприклад, сьогодні розглядатимемо закон про кінематограф, за яким будемо приватизувати цю галузь і платити іноземцям... Є ще безліч інших «невідкладних» питань, тільки головних немає: коли буде мир в Україні і почнеться зростання економіки країни! Ну, не бачу я законів, які допоможуть змінити стан справ у країні! Нам говорили, що усюди призначать нових людей. Я уважно спостерігаю за кадровими перестановками і не розумію, навіщо ми міняли Порошенка. Всі ті ж! Тарифи не змінюємо, війну не закінчуємо... Якась вакханалія божевілля! Але ж це те, чого вимагає український народ, те, за що він голосував!» – обурився Вадим Рабінович. 

 Таким чином, продовжив парламентарій, напрошується висновок: «Усі закони, які вносяться до сесійної зали, спрямовані на зміцнення влади «зелених», а як це важливо для простих людей – питання відкрите». Все ж, фракція «Опозиційна платформа – За життя» дивиться на все те, що відбувається, із оптимізмом, запевнив Вадим Рабінович і пояснив чому: «Україна – не Росія, тут із царями не церемоняться! Це Росією правив імператор, а в Україні була Запорізька Січ. Диктатура у нас не приживається. Тому, все у нас буде добре, але не сьогодні». Вадим Рабінович зізнався, що до представників нової влади він ставиться із повагою. 

«Представники попередньої влади взагалі були психічно хворими. І, слава богу, що тепер ніхто щодня нам не говорить про те, що «росіяни нападають», «танки на кордоні», «вороги всюди». Ця бацила пройшла, ця влада простіша, але у неї є хвороба росту. Повнота влади – це важка штука. Ми намагаємося їх обмежувати, розмовляємо, але рішення не приймаємо», – заявив народний депутат. 

 Та все ж є рішення, яке Вадим Рабінович запропонував своїм колегам по фракції підтримати. Стосується воно позбавлення виплат народного депутата через прогули. «За що платити гроші народному обранцеві, який прогуляв засідання парламенту? Це єдиний розумний, зрозумілий і правильний закон, і його ми підтримаємо обов'язково! А ось що до позбавлення мандата за неучасть у роботі комітету, то це, звичайно, справа хороша, але я хотів би дізнатися, коли засідання комітетів? За поганої порошенківської влади апарат Верховної Ради все ж працював і ми знали, коли відбудеться засідання комітетів, порядок денний, які питання розглядатимуться. Я міг запланувати роботу... Зараз же мені вранці можуть повідомити, що через дві години – засідання комітету. Так само можна вранці повідомити про раптове засідання комітету, а вже вдень позбавити депутата мандата», – констатував Вадим Рабінович. Нагадуємо, 12-річна закарпатка ледь не народила на сміттєзвалищі Читайте також: Мукачівський військовий ліцей-інтернат святкує 20-ту річницю заснування (ФОТО, ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...