Головна » Життя

Вадим Рабінович: У влади не вийде продати землю – ми не дамо!

Вірити обіцянкам цієї влади вже, на жаль, не виходить. Тому необхідний меморандум, в якому буде прописана чітка процедура подальших дій в питанні продажу української землі.

«Пропишемо чіткі пункти: розглянути 4 тисячі правок до закону про землю, дати 10 днів для ознайомлення депутатами з порівняльною таблицею, і так далі. Все це буде виписано. У влади не вийде продати землю так, як їм хотілося – по беззаконню. Я пишаюся нашою командою, яка і вночі, і вранці тут сиділа – молодці, правильно робили і результат видно! Землю продавати вони поки не будуть, а будуть сидіти і з нами домовлятися», – заявив Вадим Рабінович.

«Якщо ми виробимо і підпишемо меморандум, то, думаю, далі зможемо засідати під куполом. Більш того, ми готові працювати на наступному тижні і 31 грудня, і 1, і 2 січня. І ми це озвучили», – підкреслив народний депутат.

Повідомив співголова «Опозиційної платформи – За життя» і про те, що вже розглянуто 200 правок, тоді як ще 4500 залишилися. «І неважливо чи будуть розглядати всі правки заново, тому що їх багато – важливий підхід. Якщо влада буде дотримуватися закону, то ми будемо обговорювати далі. Якщо ні, то знову будемо проводити засідання комітету», – пообіцяв Вадим Рабінович.

«Я говорю так, як воно є: 80% людей у ​​владі – команда Сороса. Починаючи з прем’єр-міністра, який, до речі, підписав документ, який призупиняє всі платежі в країні. Ніхто тепер не зможе отримати ні премію, ні виплату – тільки захищені статті… Він вдарився? Таке здорова людина підписати не може! Тому ми готуємо заяву в ДБР, оскільки такі дії – прямий злочин, цей прем’єр збирається залишити всіх на новий рік без грошей! Навіщо, я зрозуміти не можу!» – зізнався парламентарій.

«І Гончарук, і Нефедов, і інші – всі вони відносяться або до групи Сороса, або до гей-клубу. Мабуть, це у них пов’язано якось! 70% Кабміну і 30% депутатів сидять на грантах. Один з наших міністрів – 36-річний молодий чоловік – вніс до декларації 1,1 млн прибутку пенсії від Американського банку реконструкції і розвитку (може ЄБРР). Що за божевільня?» – обурився Вадим Рабінович.

Політик вважає, що «у Сороса, «пташенята» які сьогодні знаходяться при владі, план один: руйнувати економіку країни, а він, як фінансова гієна, харчується падаллю». «Йому потрібно, щоб країна рухнула, йому потрібно землю скупити. Зарплати стануть злиденними, а в центрі Європи будуть і раби, і земля! І в Африку не треба буде їздити. Все під рукою!» – заявив Вадим Рабінович.

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» підкреслив, що він – «не кровожерлива людина, але за то, щоб ворогів видворили з країни, як роблять у цивілізованих країнах».

«Я пропоную вигнати Сороса і його «пташенят», тому що видно, як вони руйнують нашу країну. Угорщина їх вигнала і відразу зажила! Нам же кажуть: «не забудьте повернути борги!» Та нікому ми нічого не повинні! Народ України їх не брав, і віддавати не повинен – ​​їх вкрали попередні влади! Згадайте Ірландію – вона вигнала МВФ, провела референдум і сьогодні процвітає. Пішов він цей Сорос! Ми не повинні боятися шукати шляхи до процвітання!» – закликав Вадим Рабінович.

Прокоментував політик і розмови про нібито швидку зміну прем’єр-міністра.

«Я не ворожу на картах і не знаю, хто буде після Гончарука. А ось те, що його потрібно прибрати – це 200%! Це не прем’єр-міністр навіть дитячого садка, а прем’єр групи божевільних дітей. Те, що він творить, що не має відношення ні до розуму, ні до закону! Мені здається, що він навіть не винен, просто у нього такий рівень розумового розвитку. Гончарук – загроза національній безпеці України, тому що він в кращому випадку тупий. Його потрібно міняти», – вважає народний депутат.

При цьому він висловив жаль, що «нового главу уряду буду пропонувати не він, а нова влада».

«Хто їм буде, я не знаю. Якби мені довелося вибирати між Гончаруком та Аваковим, то я б і ногу підняв за останнього. Та за кого завгодно! Тому що це сюрреалізм, є прибудови в жартах. Гончарук шкодить Україні, президенту і нам всім! За те, що він підписує – повинен сидіти в тюрмі!» – впевнений Вадим Рабінович.

У цілому, зізнався народний депутат, у нього складається враження, що соратники президента «все роблять навмисно на шкоду Зеленському».

«Я впевнений, що Зеленський точно до цього не причетний. Він – молодий президент, якому ми дали колосальний вотум довіри, проголосувавши за нього. І сьогодні ми повинні його підтримувати. Але підтримувати в побудові нормальної країни! А то, що робить Кабмін – це робота проти Зеленського. Ми ж навпаки його підтримуємо», – підкреслив співголова» Опозиційної платформи – За життя».

До слова, Вадим Рабінович повідомив про те, що за заявою «Опозиційної платформи – За життя» Шевченківський суд зобов’язав СБУ порушити кримінальну справу за статтею «державна зрада» за перше голосування по закону про продаж землі.

«І це правильно! Сольський нехай краще готується до допитів, і сушити сухарі – це йому передає і наша партія!» – заявив парламентарій.


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...