Головна » Життя

Вадим Рабінович: У нас проблеми: «Слуги народу» голосують за життя на Марсі. І це не анекдот – це реальність!

Голосування монобольшості викликають у представників опозиції, м'яко кажучи, шок.

Наприклад, у середу фракція «Слуга народу» проголосувала за законопроект, згідно якого кожний має право побудувати космічний корабель і полетіти на Марс. Про це розповів у кулуарах парламенту в середу, 2 жовтня, народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Ми вже почали звикати до того, що представники фракції «Слуга народу» будують повітряні замки, розповідаючи нам, як добре ми житимемо. Наприклад, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що будь-який українець скоро зможе «жирувати» на 4 тис. грн. Не знаю, чи живе він сам на 4 тис. грн і коли ця сума буде гарантована кожному українцеві, але висновки усім нам, напевно, вже час зробити», – вважає парламентарій.

Крім того, продовжив цитувати главу уряду Вадим Рабінович, «він – прем’єр – заявив, що ми повинні відмовитися від перевезень вантажів сухопутними трасами, аби не псувати дороги, а перевозити все баржами по річці».

«І насамкінець у сесійній залі відбулася компіляція всього, що вони робили останні місяці: після довгих суперечок всередині фракції «Слуга народу» проголосований законопроект, за яким кожному надається право збудувати космічний корабель і полетіти на Марс. І це не анекдот, а реальне голосування! Вони не знають, як країна грошей може заробити, і вигадали таке», – з іронією констатував народний депутат.

Прокоментував Вадим Рабінович і істерію навколо підписання так званої «формули Штайнмайєра». За його словами, кілька людей від фракції «Слуга народу» заявили, що «народ неправильно зрозумів», «нічого не буде» тощо.

«У мене взагалі складається враження, що вони нічого не читали: а ні Мінські угоди, а ні «формулу» в очі не бачили. Говорять на емоціях, на настрої… Вони кажуть: «Ми підписали й озвучили, але цього не буде». А в документах йдеться про певні кроки у певній послідовності!» – підкреслив співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

У зв’язку із цим Вадим Рабінович звернувся до українців: «Дорогі друзі, це не хроніка із божевільні, а порядок денний нашого парламенту: вантажі – баржами, 4 тис. грн і дозвіл на будівництво космічного корабля для кожного із нас – це ліміт того, на що може розраховувати українець. А миру немає, свободи слова немає!.. Над нашою країною сьогодні знущається увесь світ, корупція залишилася, посадок навесні не було. Вони під «посадкою», напевно, мали на увазі пересадити себе у краще крісло… Дорогі друзі, у нас проблеми!»

Нагадуємо,  “Опозиційна платформа – За Життя” вимагає переглянути споживчий кошик і затвердити реальний прожитковий мінімум

Читайте також:  “Опозиційна платформа – За Життя” вимагає прийняти закон про парламентську опозицію

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...