Головна » Життя

Вадим Рабінович: «Слуги» «кидають» своїх же! Україна перейшла під зовнішнє управління і стала колонією!

Ніякого розслідування щодо діяльності НБУ на чолі з Валерією Гонтаревою не буде - влада весь цей час дурила народ.

Зате вона семимильними кроками веде Україну до катастрофи, вирішивши продати землю без референдуму і обговорення цього питання з народом. Сьогодні стало ясно: «слуги» остаточно перетворилися в «панів».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради України в четвер, 3 жовтня.

 

«Я сьогодні з радісним настроєм прийшов на вечірнє засідання парламенту, тому що пан Дубинський – відомий журналіст-розслідувач, член фракції «Слуга народу» – сказав мені: ТСК з розслідування діяльності НБУ на чолі з Гонтаревою, які знищили українську гривню, нарешті, сьогодні буде проголосована…» – поділився народний депутат.

Вадим Рабінович нагадав, що Тимчасову слідчу комісію повинен був очолити «слуга» Дубинський, фракцію «Опозиційна платформа – За життя» повинен був представляти Рабінович – «і всі ми хотіли розставити крапки над «і» в тому, що накоїла Гонтарєва на чолі НБУ» .

«Але потім ми дізналися, що спікер парламенту Дмитро Разумков викинув це питання з порядку денного. За словами того ж Дубинського, зроблено це було «на прохання товаришів з МВФ». А перед цим ми бачили, як на засіданні комітету з вказівкою МВФ змінили рішення щодо антикорупційних справ…», – обурився Вадим Рабінович.

Таким чином, продовжив парламентарій, сьогодні стало остаточно зрозуміло, що «Україна не просто перейшла під зовнішнє управління – з країни зробили колонію».

«Це соромно вимовляти вголос! Владі має бути соромно, бо вона обіцяла розслідування у справах Гонтаревої, а виходить, що сьогодні вони «кидають» навіть своїх однопартійців. Я переконався, що ніякого розслідування щодо Гонтаревої і НБУ не буде. Влада набрехала! І тепер, на жаль, не можна сказати, якщо в якомусь питанні «слуги» можуть збрехати, то в іншому – вони надійдуть чесно», – констатував Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» зізнався, що він не може зрозуміти, чому політики, представники влади, не виконують свої передвиборчі обіцянки.

«У мене, наприклад, в кабінеті висить плакат з написом: «Вчися у Трампа!», тому що він робить все, про що говорив перед президентськими виборами 2016 року. І це для мене зразок відповідального політика! Краще б нова влада винесла в зал мій закон про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок. Адже ж і «Слуга народу», і Зеленський обіцяли, що проведуть референдуми з основних питань, вони обіцяли нам «народовладдя». Ви бачили «закон про народовладдя»? Його немає!» – звернув увагу Вадим Рабінович, помітивши, що замість цього влада збирається без референдуму продати найдорожчий ресурс України – землю.

««Слуги» більше не хочуть розговорити з народом – господарем країни. Вони самі вважають себе господарями. Але влада повинна нарешті зрозуміти: все, що вона планує зробити з українською землею – це катастрофа глобального характеру! Адже під цю дурь, які вони сьогодні творять, ще й продати землю – це маячня!» – обурився Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» вважає, що сьогодні всі «повинні забути про своє територіальне походження, партійну приналежність і як один встати проти продажу землі».

«І ліві, і праві розуміють, що за розповідями про надприбутки стоїть крадіжка землі, а вони ще й вищу освіту хочуть зробити недоступною, щоб батраки обслуговували своїх панів. На панів – ось на що перетворилися «слуги»! І якщо влада не змінить свої підходи до найважливіших для країни питань, ті 2-3 тисячі людей, які вийшли до будівлі парламенту в знак протесту проти скасування мораторію на продаж землі, їй здадуться «казкою». Тоді на вулиці країни під різними прапорами вийдуть мільйони українців, які будуть захищати землю – це об’єднає країну», – попередив Вадим Рабінович.

Нагадуємо,  “Опозиційна платформа – За Життя” вимагає переглянути споживчий кошик і затвердити реальний прожитковий мінімум

Читайте також:  “Опозиційна платформа – За Життя” вимагає прийняти закон про парламентську опозицію

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...