Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Вадим Рабінович: «Після зміни влади ми зможемо забезпечити українцям гідні пенсії і зарплати»

В нинішніх тарифах на комунальні послуги немає ніякої логіки - це банальне бажання провладних чиновників пограбувати українців.

Вибираючи стару владу, ми прирікаємо себе на злидні, війну і слабку економіку, яка не витримає ще п’ять років такого правління. Однак після зміни влади у країни з’явиться можливість забезпечити українцям гідні пенсії та зарплати.
Таку заяву в ефірі одного з національних каналів зробив народний депутат і глава партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович. Він також пояснив, що в нинішніх тарифах на комунальні послуги немає ніякої логіки – це банальне бажання провладних чиновників пограбувати українців.

«Вибираючи стару владу, ми прирікаємо себе на злидні, війну і слабку економіку»
За словами Вадима Рабіновича, ні в одній країні світу немає такого, щоб 90% економіки перебувало в тіні, як це відбувається в Україні.
«Немає такого в світі уряду, який не зміг би назвати жодної пріоритетній галузі. Тому потрібно розуміти, що, голосуючи за стару владу, ми прирікаємо країну на подальші війну і злидні», – вважає парламентарій.
За його словами, нинішня влада вибудувала економіку не на виробництві та промисловості, а на зовнішніх позиках, боргах і субсидіях.
«Що в нашій країні за нинішньої влади розквітло? Давайте подивимося на вулицю. Кругом відкриваються ломбарди, мікрокредітні фірми, які висмоктують з людей останнє. На кожному розі сяють «наливайки», «розливайки» та «лотереї». Це не я придумав. Це те, що сьогодні відбувається в країні. За останні 10 років, замість економічного прориву, про який нам розповідають кожні 2 години по телевізору, влада побудувала економіку на боргах, субсидіях, на грошах, зароблених гастарбайтерами, без єдиної економіки, яка успішно розвивається. Ну так не може бути», – обурився народний депутат.
Як зазначив глава «Опозиційної платформи – За життя», без фундаментальних змін економіку України чекає колапс, і до наступних виборів вона просто не витримає.
«Ми на цих виборах можемо розміняти себе і своє майбутнє на 300 гривень. У України, звичайно, є запас міцності, це велика країна, але цей запас не безмежний. Тому наступних чотири роки під цією владою ми не витримаємо. Наступні п’ять років політики «горлопанства», криків і гасел не витримає жодна економіка. Країна впаде в таку безодню, в якій навіть наша сьогоднішня ситуація буде здаватися позитивною. Тому нам, хочемо ми того чи не хочемо, потрібно вибирати нову систему управління і нову владу! »- впевнений політик.

«Для того щоб отримувати гідні пенсії та зарплати, нам потрібен осудний і ефективний уряд»
Щоб українці отримували гідні зарплати і пенсії, потрібен осудний і ефективний уряд, упевнений Вадим Рабінович.
«Для того щоб отримувати гідні пенсії та зарплати, потрібно мати адекватну, психічно здорову економіку і ефективний уряд. Не може ж економіка сама встати і заробити. Якщо ви нічого не зробили для цього, а тільки руйнуєте економічні зв’язки, руйнуєте виробництва, знищуєте все, що було раніше, то в вашу країну приходить бідність. Коли ви не вмієте керувати економікою, коли гривнею управляють абсолютні недотепи, коли приїжджають заїжджі варяги управляти нашими ключовими галузями, в країну приходить голод», – вважає парламентарій.
Він зазначив, що влада з усіх екранів віщає, як жити стає краще, але будь-який українець розуміє, що це не так.
«Щоб вийти з кризи, нам потрібно в першу чергу поміняти тих, хто управляє економікою. Днями міністр фінансів назвала цікаві цифри. І пізніше їх повторила керівник Світового банку. Виявляється, при середньорічному зростанні економіки в 3% Україна вийде на рівень Білорусі через 26 років, Росії – через 37 років, Німеччини – через 100 років. Скажіть мені, моральні виродки при владі, як так? Ви ж кожну годину розповідаєте, як ми процвітаємо, як ми ростемо, як все добре. А за фактом добре, якщо через 26 років ми наздоженемо Білорусь, над якою ви весь час сміялися! »- обурився народний депутат.
Політик вважає, що в Україні потрібно міняти владу законним шляхом, тобто шляхом виборів.
«Наша убогість – від тотального тупого злодійства. Ось ми злізли з російської нафтової голки, газ в Росії не купуємо. Ми його, за даними Держкомстату, імпортуємо з Швейцарії, де газ не видобувають! Ось вам чергова схема обкрадання українців! На виборах ми повинні дати адекватну оцінку незадовільної роботи цієї влади », – закликав нардеп.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...
Наступна публікація: