Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Вадим Рабінович: «Наше завдання – повернути мільйони українців назад до України»

Щоб зупинити відтік людей з країни, потрібно створити нормальні умови на батьківщині

Згідно з останніми соціологічним дослідженням, кожен третій українець розглядає можливість еміграції з країни. Найбільш сильні емігрантські настрої серед молоді. Така тенденція несе серйозну стратегічну загрозу державі. Тому наше першочергове завдання – повернути мільйони українців назад в Україну.

Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» в ефірах національного телебачення. Також він обговорив з телеглядачами інші актуальні питання з життя країни.

«Щоб зупинити масову еміграцію українців, треба створити нормальні умови в країні»

Говорячи про мільйони українців, які виїхали за кордон за останні кілька років, Вадим Рабинович зазначив, щоб зупинити масову еміграцію громадян, в Україні необхідно створити нормальні умови життя.

«Люди не витримують тиску держави і вмирають у злиднях, або ж їдуть за кордон. Щоб зупинити відтік людей з країни, потрібно створити нормальні умови на батьківщині. Всі хочуть жити у себе вдома, але відсутність можливості прогодувати себе і сім’ї, а також жебрацькі пенсії, змушують людей залишати межі України. Наше завдання – повернути мільйони українців назад в Україну », – впевнений політик.

За словами народного депутата, заяви нинішньої влади про покращення життя громадян йдуть врозріз з реальною економічною ситуацією в країні.
«Український уряд не бачить реальної економічної ситуації в країні, а всі їхні розповіді про реформи, покращення життя громадян та інших« успіхи »дисонують із заявами простих українців. Економічні показники тільки підтверджують цей факт », – констатував парламентарій.

Крім того, він підкреслив, що сьогодні достовірно невідомо, скільки людей проживає в Україні. При цьому за даними ООН, заявив він, в країні залишилося всього близько 24 млн українців.

«Сьогодні вже офіційно ніхто не знає, скільки людей проживає на території України, тому що останній перепис проводився в 2001 році. За даними ООН, яка розраховує населення країн виходячи з рівня виробництва хліба, в Україні живе 24 млн чоловік, а решта – померли або виїхали », – констатував лідер партії« За життя ».

На його думку, уряд повинен приймати економічні рішення, враховуючи інтереси населення і поліпшення життя всіх громадян. Зараз же, стверджує депутат, представники влади навмисно проводять антисоціальну політику.

«Один міністр недавно заявив закордонним медіа, що у нас, мовляв, цитую, «багато людей старшого віку, вони довго живуть і держава змушена утримувати (!) їх до 80-85 років». Мабуть тому Кабмін прийняв нововведення, згідно з яким з 2019 року при розрахунку пенсії враховуватимуть середню зарплату за три роки, замість двох, що скоротить обсяг коштів для виплат на 25%. Це просто нестерпно – не може існувати держава, в якій літній людині неможливо прожити на пенсію! »- обурився парламентарій.

Реклама
Реклама